1 2 3 4 5 6 7 8

internetin yavaş olması

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. özellikle kamu kurum ve kuruluşlarında acil yapılması gereken iş olduğunda nedense daha sık başa gelen, diğer durumlarda tıkır tıkır işlemesine rağmen lazım olduğu zaman internetin çalışmaması durumudur.

  çalışanları ve dolayısıyla bekleyen vatandaşları da sinir eden ve çileden çıkaran durumdur.

  yapılabilecek bir şey olmadığı için beklemekten başka çare bulunmayan durumdur.Bunu da bekleyen insana uygun bir dille anlatmak gerekir.

   
 2. acil yapılması gereken bir iş olduğunda insanı çileden çıkartan olaydır. ya da uzunca bir çalışma yapıp dosya kaydedilmeden yavaşlık sebebiyle gönderilemediğinde sinir kat sayısı fazlaca artar.

   
 3. yoğunluktan ya da hava koşullarından dolayı sistemin yavaşlaması olayı. bu yavaşlama kullanıcıları bayağı sinir eder ve sürekli girmek istediğimiz siteye tıklamamıza, sonunda ise bilgisayarın kilitlenmesine yol açmamıza sebep olan durumdur.

   
 4. insanı özellikle acil bir iş olduğunda insanı çıldırtan durumdur. reklamlarında boy boy laflar etmeyi biliyorlar ama uygulamada pek farkeden bişey yok.

   
 5. kullandığımız şirket veya hava şartlarından kaynaklanan veya bağlantı hızımızın düşük olabileceği sorun.

   
 6. istenilen bir durumun gerçekleştirilemediği ve sürekli aynı hatayı vermesi sonucunda insanı çileden çıkaran ve sinir katsayısını arttıran olaydır. var gibi gözükse de sayfanın sürekli hata vermesi insanı sabır çekmeye yöneltir.

   
 7. yaşanan her can yakıcı cana malolan olay sonrasında olduğu gibi bu gün de sosyal medya siteleri başta olmak üzere genel anlamda yapılan bir yavaşlatmadır.

  haber alma hakkını ihlal ediyor mu acaba bu durum merak ettim doğrusu

   
 8. her patlamada gerçekleşen yavaşlama.

   
 9. dün geceden itibaren sanıyorum ülke genelinde olan yavaşlama. internet siteleri ve özellikle video sitelerinin açılması biraz zaman alıyor.

   
 10. hala devam eden yavaşlama. youtube da falan doğru düzgün bir şey açılmıyor. dizi de izlenmiyor pek. acaba benim nette mi sıkıntı var dedim de baktım hala her yer aynıymış.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.