1 2 3 4 5 6 7 8

imamoğlu'na densizlik yapan esnafın ibb çalışanı çıkması

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. spoiler

  tokat attı diye ağlayan yalancıların ortaya çıkan yeni numarası.

  ar namus ahlak ve vicdandan yoksunların nasıl savunacakları merak konusu.

  geçtiğimiz gün immaoğlu'nun bir pizzacıda iftiraya maruz kaldığı haberi herkes biliyor sanırım. orada görevli ve ismi doğukan keskin olan akp tetikçisi, ekrem imamoğlu'na iftira kampanyası çerçevesinde hazırlanmış montajlı görüntüleri izlediğini söyleyerek saldırmış, imamoğlu'da doğrusunu anlatmaya çalışsa da bu tetikçiye derdini anlatamamıştı.

  işte doğukan keskin adındaki bu pizzacının ibb çalışanı olduğu ortaya çıktı.

  üstelik olay saftirik abisi cabir keskin'in attığı twitle ortaya çıktı. ahahaha... adamlarda kafa da vizyon da çap da sınırlı olunca, yalancının mumu yatsıya kadar bile dayanmıyor sevgili sözlükçüler.

  haberin linki spoilerda. okumanızı ve ibret almanızı tavsiye ederim.

  bu ibb'nin nasıl akp çiftliğine dönüştüğünü, arpasının kesileceğinden korkan zırtoların canla başla iftira ve yalanla nasıl ibb'yi gasp etmeye çalıştıklarını görün.

  ve o soyguncuları burada ve sosyal platformlarda aptalca savunanlara da prim vermeyin. onlar neye alet edildiklerinin farkında değillerse acıyın ve doğrusunu anlatın. yok, eğer inadına akpli adayı savunuyorlarsa gözüne sokun bu haberleri.

  yalanlara ve iftiralara teslim olmayın...

  selam ve dua ile...

   
  (Bkz: imamoğlu vatandaşa tokat attı)(Bkz: ekrem imamoğlu)
 2. adamın karşısına son ayın en popüler siyasetçisi geliyor ve direkt olarak iftira atıyor, ne bir hoş geldin ne bir güleryüz falan. imamoğlu'nun hadi bir izle demesini ise kökten reddediyor. bu işte bir haltların olduğu belliydi ama içine düştükleri şu durumdan bile mağduriyet çıkarma çabaları takdir edilesi.

  çanların birileri için fena çaldığını ortaya çıkaran durum.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.