1 2 3 4 5 6 7 8

iktidara gelirseniz bizi vatandaşlıktan çıkarın

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. alişanın meral akşenere söylediği söz. meral akşenerin iktidara gelirsek o sanatçılara selam vermeyeceğiz sözüne karşılık olarak söylemiş.

   
 2. Alişan vatandaşlıktan çıkarılsın mı diye referandum yapılsa ilk defa tüm parti tabanları birlesebilir, minimum % 90 evet çıkar. Bunun bile farkında olmayan alişan sözü

   
 3. tepkiye tepki ile karşılık verme şekli.

   
 4. çirkin siyaset söylemi sonucu ortaya çıkan rest çekme.

  normalde alisan'ı sevmem, dinlemem de ama vatan için, sınırımızı korumak adına şehit olmayı göze almış, cesurca ölümü bekleyen vatan evlatlarını ziyaret etmiş ve moral vermiş bir insan var ve sen diyorsun ki sizler gözüme gözükmeyin, tanımam sizi.

  ülkeyi yönetmeye aday birinden bu tarz söylemler duymak ne kadar çirkin. bu söylediklerini meral akşener duyuyor mu ya da iktidar ateşiyle sağı solu yakıp geçmeyi mi düşünüyor. sen bu ülkenin lideri olmak istiyorsan öncelikle sana oy verme ihtimali olan her seçmeni kazanman gerekiyor, höt hut ile bu işler yürüyor mu acaba, bunu bir düşünsünler.

  bir zamanlar recep tayyip erdoğan için muhtar bile olamaz dediler, halk ile restleştiler ve şimdi bu ülkenin en üst yerinde yer alıyor. demek ki seçmeni küçümsememek gerekiyor. oylar yön değiştirebilir, sabit kalır sanmayın.

   
  (Bkz: meral akşener)
 5. akşenerin restine restle cevap verip erdoğana sığınan alişan açıklaması.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.