Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

her gün standart 50 entry girişi yapan yazar

paylaş araştır

1. puanlamada etkisi olacağını düşünen yazar eylemidir. sözlüğe katkıları da göz ardı edilemez elbette.

50 entry girip bırakması da oldukça planlı yazdığının bir kanıtıdır takdir edilir.

2. İstikrarlı yazar durumudur. Bize helal olsun demek düşer.

Sözlüğe katkısı yadsınamaz. Yazarı da geliştiren bir durumdur. Diğer yazarlar tarafından aranılan birisi oluverir.

Sözlüğe sadece yazmak değil girilen entryleri okumakta bana çok şey katmaktadır. Benim okumaktan zevk aldığım bir iki istikrarlı yazar mevcuttur. Özellikle bu durum diğer yazarların daha fazla online olmasına olanak sağlar.

Yani nerden bakarsanız bakın kazanan sözlüktür.

3. kendini belli bir standarta bağlayan ve gözü 50 puanda olan yazar/ların uyguladığı taktiktir. 50 puanı yabana atmamak lazım sonuçta, ödüllerde ki sıralama değişmiş iken. bu şekilde yazan yazarları takdir etmişimdir yine de, sanırım ben yapamadığım için.

4. bazen de iki kez elli entry girmek suretiyle iki kez artı elli puana sağol olan yazardır.Ücüncü kez elli puan almaya da artık mecali kalmayacaktır zaten.puanlamayı önemseyen her yazarın yaptığı harekettir.

5. puanlama açısından ciddi hedefleri olan, bu ay puanlama sisteminin değişmesiyle birlikte 150 karakter ve üstündeki yazacağı 50 entry için 50 puan fazladan almayı kafasına koymuş sözlük yazarıdır.

sadece 50 entry girişi ile bırakmayıp puanlama sıralamasındaki yerine göre biraz daha biraz daha diyerek farkında olmadan entry sayısını 70 lere 80 lere hatta 100 lerin üstüne çıkaran sözlük yazarıdır.emeklerinin karşılığını alması dilenen yazardır.

6. çaylak üye durumunda iken size puan kazandırmayan durumdur.

7. azmine hayran olunacak yazardır.

8. o rakamı yakalamaya çalışan yazarlardan olmaya uğraşan kişidir

9. zamanında çok daha fazlasını yaptığım ama şimdi o kadarını pek yapamadığım eylem.

10. ''eski yazarlardan kim kaldı?'' dedirten konu.

sözlük 50 harfe bile razı günümüzde.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.