Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

halil sezai'nin 67 yaşındaki adamı darp etmesi

paylaş araştır

1. kameralara yansıyan ve şarkıcı diye geçinen halil sezai isimli kişinin babası yaşındaki adama tekme tokat saldırması olayı.

karakolda ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılmış.

2. olmaması gereken hadisedir. görüntüleri izledim. Adam da kendince sakin anlatıyor. Tabi bir de olayları halil sezaiden de dinlemek lazım. ama zevk için dövmemiştir. mutlaka bir sebebi vardır.

3. esasen halil sezai sakin bir adam olarak bilinir. Dayak atmaya veya darba kadar gitmişse vardır bir şey diyecem de karşındaki adam yaşlı. sıkletin değil be abi.. Ezan mevzusunu da hiç anlamış değilim. Değinmiyorum. ama abi dedim ya sikletin değildi

neyse

tanım: Halil Sezaiye yakışmayan durum.

4. şiddetin mazereti aması savunması gerekçesi olmaz ve fakat birisi de durup dururken 67 yaşındaki adama saldırmaz dediğim durumdur.

5. Yukarıda yazılanları okuyunca yaşlı adam suçlu sanırım. Niye dövsün ki deli mi Halil Sezai. Tecavüz etse niye etsin ki durduk yere diyeceklerine adım gibi eminim. Sonuçta Halil Sezai bu yapmaz öyle şeyler. Pis yaşlı adam!!!

6. bir insana yakışmayacak davranış. sanatçı kimliğini kenara bıraktım ama yaşlı bir insana yapılmaz. hadi o insan kalp krizi geçirse, ölse. bunun cevabını nasıl verecektin, gerçekten merak ediyorum. seni kızdırmış olsa bile, o yaştaki insana şiddet uygulamak akıl karı değil.

7. ayıp eden alkol sorunu olan sanatçı

8. gece saatlerinde halil sezainin tutuklanması ile sonuçlanan olay.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.