1 2 3 4 5 6 7 8

güneş kremi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. güneşin zararlı ışınlarından korunmak amacıyla vücudumuza sürdüğümüz, yazın denize giderken yanımızda muhakkak olması gereken, bu ay itibariyle eczanelerin indirimli satmaya başladığını gördüğüm krem.

   
 2. havaların ısınması ve güneşin yüzünü göstermesi ile cildimizi güneşin zararlı ışınlarından korunmak için özellikle yaz aylarında tercih edilen krem. özellikle açık ten rengine sahip kişilerin kullanması tavsiye edilir, güneş ile birlikte ciltteki lekeler artmaya başlar ve bu lekeler kişiyi rahatsız etmeye başlar.

  uzmanlara göre ise, yaz kış kullanmamız tavsiye edilen krem.

   
 3. sanki güneşten yapılan kremmiş gibi düşündüren konu.

   
 4. yaz tatillerinin vazgeçilmezi olarak deniz kenarlarında sıklık ile kullandığımız ve cildimizin güneş ışınından zarar görmemesi için kullandığımız koruyucu krem.

   
 5. yazın denize gidilirken mutlaka bulundurulması gereken nesnelerden biri. 50 faktör olanı yeterli koruyuculuğu sağlıyor gibi sanki.

   
 6. güneşi çok sevmeme rağmen, güneşin beni sevmemesi sonucu, doktor tavsiyesi ile kullanmaya başladığım krem. güneş sayesinde cildimde ki lekelerin artmaması, renklerin koyulaşmaması için, bu sefer dikkatli bir şekilde kullanmaya çalışıyorum. cild rengimi açmaması da bir avantaj, yoksa hortlak gibi geziyordum daha önceki kullandığım krem yüzünden. esmerler daha mı şanslı ne?

   
 7. cilt lekesi problemi yaşayanların 30 faktör kullanması gerektiğini öğrendiğim krem. suna dumankaya 50 faktör kullanmayın 30 olsun dedikten sonra kafam karıştı. halbuki doktorlar en yükseğini veriyorlar, cilt lekesi problemi çekenlere. yalnız zamanında kullanılmayan kremde çok işe yaramıyor. oluşanlar duruyor, kaybolmuyor. ben ise hepsinin kaybolacağını düşünerek kullandım çoğu zaman ama gitmiyorlar yerleştikleri zaman.

   
  (Bkz: cilt lekeleri)
 8. Güneşin zararlı ışınlarından kaçınmak için kullanılan ürün

  Su bazlı olanları tercihim diğer türlü çok yağlı ve yapış yapış oluyor

   
 9. bu sene pek kullanamayacağımız gibi gözüken güneş ışınlarından korunmak için kullanılan kremdir. havalar ısındı ısınacak derken yaz bitecek heralde.

   
 10. Uzun süreli kullanımda ciltte kıllanma yapan üründür.

  Kullanırken en iyisini almak lazım.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.