Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

formula 1'in yeniden türkiye'ye dönmesi

paylaş araştır

1. 2011 yılında formula 1 takviminden çıkarılan türkiye grand prixinin 2018 yılından itibaren yeniden türkiyede düzenlenmesi için girişimlerin başlaması haberi.

2. bu sene 13-15 kasım tarihleri arasında düzenleneceği resmi olarak açıklanan ve takvime alınan istanbul grand prix i ile gerçekleşecek olan durum.

3. bu gerçekleşirse gerçek anlamda çok güzel şeyler olabilir

4. sevindiğim bir haberdir

ülke tanıtımına çok fazla katkısı olan uluslararası bir organizasyonun saçma bir şekilde ülkemizden gitmesine kızmıştım o dönem ama şimdi geri gelişi sevindirici oldu

5. 2011 yılından en son türkiye'de olan ve uzun zamandır kapımızı çalmayan formula 1'in tekrardan rotasını türkiye'ye çevirmesi. tabi çin'in bu listeden çıkarılması, bize yaradı gibi duruyor. üstelik formula yarışmacıları istanbul'da ki pisti çok seviyorlarmış ama iş siyasi olunca öyle hemen gelinmiyor. en zorlu pistlerden biri olarak görülen yere hoş geldiniz tekrardan. seyircisiz olması kötü biraz, istenile n gelirde sorun yaşanacaktır.

6. dün gerçekten çok keyifli olan bir yarıştı

yağmurun olması ve daha sonra pistin kurumaya başlaması ile birlikte drs serbestliği olunca gahrolası hamilton yine kazandı. ama adamın hakkını vermek gerek, 50 tura yakın bir zaman aynı lastikle yarıştı ve artık diş kalmamıştı lastiklerinde. ona rağmen arkasındakilere fark atarak gidiyordu

schumacherin rekorunu egale etti böylece ve tarihin en çok şampiyon olan iki pilotundan birisi olma ünvanını kazandı

yarış sonrası seramonide ki sprite fiyaskosu dışında oldukça iyi geçti bizim için

şimdi bazıları diyecek ki alkol günah biz müslümanız. o zaman satışını da yasaklayın kullanımını da kardeşim. hem en çok vergiyi ondan al hem de yasssaak de. elin yabancısı senin günahını sevabını ne bilsin. dünya çapında bir organizasyon bu ve biz sprite ile ortaya çıkan fiyaskoyla gündem olduk

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.