Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

fizik öğretmenliği 1.sinin mülakatta elenmesi

paylaş araştır

1. spoiler

liyakate ne kadar çok önem verildiğini gösteren olaydır.

2. her şeyden önce vicdana ve ahlaka aykırı olan durum.

3. bu haberi okuduğumuzda keşke hep beraber 'demek ki öğretmen olacak nitelikte değilmiş' diyebilseydik. ama gelin görün ki bu kişinin yerine kim bilir hangi 'vasıfsızı' koydular...

tanım:son dönem memleket manzarası

4. eğer mülakat kameralı ortamda yapıldıysa elenmesinde şüphe uyandıracak bir durum olmayan haberdir.kamera varsa mülakatın incelenmesini talep edebilir. yoksa geçmiş olsun.

5. gerekçe neydi merak edilen konu.komisyondakiler alanında ki kpss birincisini eleyince/düşük puan verince tepki çekeceklerini,sosyal medyaya düşeceklerini illa ki biliyorlardır.

6. mülakatların ne kadar da hakkaniyetli yapıldığını öğrendiğimiz olaydır!!

sen 1 ci ol gel mülakata, sana soracak orada ki yetersizin birisi abuk subuk siyasi bir soru ve eleneceksin

ama listede daha önce ismi belli olan vasıfsız kişi senin yerine girecektir o kadroya

alın size hak yeme

eğer gerçekten hak'ka inanıyorsanız...

7. elenme sebebine göre yorumların değişeceği başlık.

her şey kpss olsaydı mülakat yapmanın manası olmazdı.

umarım meşru' bir sebebi vardır...

8. benim bakanlığım döneminde böyle haberleri görmeyeceksiniz şeklindeki bakan açıklamasından 6 gün sonra ortaya çıkan durum.

9. şunu bile utana sıkıla da olsa savunanları gördüğümüz konu.

10. acaba nasıl bir sebep sınavda 88-89 alıp türkiye 1.si olduktan sonra elenmesine vesile olup ta 60-65 alan adamların atanmasını sağlıyor diye merak ettiren durum.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.