1 2 3 4 5 6 7 8

fikret orman iticiliği

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. her gördüğü kameraya yer ve zaman farketmeksizin konuşan çoğunlukla da boş konuşan ve kendisine mobese lakabı takılan fikret ormanın tüpçü sayesinde elde ettiği başarılarla kendini fazla havalı görmesi sebebiyle oluşan iticiliktir.

   
  (Bkz: beşiktaşlı abartması)
 2. Aziz yıldırım olma yolunda ilerleyen ve güç zehirlenmesi yaşayan Beşiktaş başkanı.

   
 3. meyve veren ağaç taşlanır sözünü aklıma getiren başlık. insafsızlar, adam Beşiktaş tarihinin en büyük krizinde elini taşın altına sokmuş, emek vermiş çaba göstermiş alınması çok mümkün olmayan izinleri alıp, kayyuma ramak kalan bir kulübün stadını İstanbul un en güzel yerinde yenilemiş, 2 sene ard arda şampiyon yapmış. daha ne yapacak. benim için her türlü büyük başkandır. aziz mi dursun mu fikret başkan mı hadi cevap verin.

   
 4. devletin sağladığı imkanlarla yapılan stadı ve tüpçünün sponsorluğunda hediye edilen şampiyonluğu kendisi yapmış gibi orda burda hava yapmasından kaynaklanan durum.

   
 5. aslında konuşmayı sevdiği için söylüyorum, çıkacak basın toplantısı yapacak ve diyecek ki stadın yapım aşamasında sponsorlardan şu kadar aldık, kendimiz bu kadar koyduk ve devletten de şu kadar aldık ayrıca yol yapımında ve izinlerin alınmasında şu belediyeden yardım aldık. işte bu da belgeleri dese bütün olay kapanır ama bu basın açıklamasının 2 handikapı olabilir.

  1- sayın cumhurbaşkanımız bu duruma içerleyebilir ve Beşiktaş bundan sonra güneşli günleri zor görür.(dediği gibi devletten yardım almayıp kendi yaptırdıysa)

  2- 3 yıldır biz stadımızı kendimiz yaptık dediği için yalancı durumuna düştüğü için büyük itibar kaybeder.(eğer devletin verdiği para ile stat yapıldıysa)

   
 6. aziz yıldırım gibi başganların sempatikliğini düşününce dikkatleri çeken iticilik. şaka bu değil mi?

  bir de stat mevzusu sarılarca çok konuşulmuş. küçük bir araştırma yapsalardı ya da bize sorsalardı söylerdik kimin yaptırdığını. ama sayın cumhurbaşkanım'a kulak verelim, devlet ne kadar ödemiş o söylesin:

  https://twitter.com/_yurugunese/status/917475444919816193

  umarım sarılar da kendi statlarının hangi kaynaklarla yapıldığını ifade edebilecek kadar erdemlidir.

   
 7. konuda alakası olmamasına rağmen aziz yıldırım takıntısı olanları göstermiş başlıktır. ha stat mı, fenerbahçenin stadına devletin tek bir kuruş katkısı olmamıştır. başkaları gibi trilyonlarca yardım alıp üstüne trilyonlarca vergi borcunu sildirmemiştir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.