1 2 3 4 5 6 7 8

fenerbahce doğuş

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. gelecek sezon fenerbahce erkek basketbol takımının doğuş grubuyla sponsorluk anlaşması yapması sonrası oluşacak takımın ismidir. darüşşafakadan bazı oyuncuların da fenerbahceye geçeceği dedikoduları var.

   
 2. Fenerbahçe'nin gelecek yıl 30 milyon dolar artı daçkalı bazı oyuncular olarak bütçeye sahip olacağı ve artık o kupayı getirecek olan takım inşallah.

   
 3. Türkiye'nin ilk euroleague şampiyonu takımı unvanını almayı başaracak olan takımdır.daha önce gerçekleşmesi maalesef çok çok zor

   
 4. doğuş grubunun yönetim kurulu başkanı ferit şahenk'in fenerbahçeliliği herkesçe bilindiği için neden daha önce böyle bir girişimin gerçekleşmediğini düşündüren takım.

  basketbolda çıtayı iyice yükseltecektir.

   
 5. 5 yıllık bir sponsorluk anlaşması sonucu ortaya çıkacağı iddia edilen takımdır. doğuş grubunun 10 milyon dolarlık bütçe desteği vereceği söyleniyor.

   
 6. gelecek 3 sezon için 30 ila 45 milyon dolar arasında değişen bir bütçe ile Fenerbahçe erkek basketbol takımına destek verecek olan doğuş grubunun sponsoru olduğu takımın yeni ismi.

   
 7. doğuşun sponsorluğunda önümüzdeki yıllara da avrupada damga vurması beklenen Fenerbahçe erkek basketbol takımı.

   
 8. İsmail şenolun twitterdan yaptığı açıklamalara göre wanamakerin transferinin gerçekleşmemesi durumunda ekstra kısa oyuncu transferi yapmayacak olan takım.

   
 9. Uzun yıllar saceamento forması giyen pivot jason thompson ı kadrosuna katan son euroleague şampiyonu.

   
 10. sinan güler-sloukas-bobby,egehan arna/wanamaker(?),guduric,nunnally,melih mahmutoğlu/datome,kalinic/antic,melli/ahmet düverioğlu,vesely,jason kadrosuyla büyük ihtimal mücadele edecek olan avrupanın son şampiyonu.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.