1 2 3 4 5 6 7 8

eyeliner çekmenin zorluğu

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. bir çok kadının başarmakta zorluk çektiği, bir kaç kez gözünü silmesine sebep olan, iki gözün eşit şekilde boyanması için büyük çaba sarf edilmesine sebep olan durum. bazı kadınlar ise tek çekişte hallediyorlar bu işi, kutlamak lazım.

   
 2. izafiyet teorisinden sonraki en önemli konudur.eşit sürülememiş eyeliner üçüncü dünya savaşının eşiğine getirir üçüncü dünya ülkelerini hafazamanallah.

  kozmetik ürünleri tanıtım videolarında kolay yolları öğretilen bir göz boyama zorluğudur,fincan kullanarak hatasız yapanlar olduğunuda duymuşluğumuz vardır.

   
 3. Kusursuz bir şekilde yapıldığı zaman çok güzel olan ama doğru çekilmediği zaman zombilere benzemeye sebep olan kozmetik aracının insana işkence yapması.

  YouTube'ta falan ne kadar kolay çekiyorlar anlamış değilim.

   
 4.  
  (Bkz: allah başka dert keder vermesin)
 5. çile çekmeyle eşdeğerdir...

  şöyle ki eyeliner çekerken çekilen çile başka hiçbir makyaj ürününde yoktur...

  yamuk mu oldu,bir göz kalın bi göz ince mi,sağa sola mı kaydı derken ömrün ayna karşısında geçer...

  eğer çekmeyi başarabilirsen de tadından yenmez.

  atalarımızında dediği gibi beklenen güzellik gelecekse çekilen çile kutsaldır efendim.(gülücük)

   
 6. daha çok eyeliner çekememenin zorluğu diye düzeltmek istediğim başlık. Zira ne kadar uğraşılırsa uğraşılsın sonu hep hüsranla biter.

   
 7. Birazdan önereceğim eyeliner ile sona ereceğinden emin olduğum zorluktur. Overlok Makinesi ayağınıza geldi. Maybelline New York lasting drama jel... böyle bir sürüş rahatlığı yok. Fırçayla uygulanıyor. Aylarca bitmiyor ki benim gözüm de eşek gözünden bir tık daha büyük olduğu halde. Akşama kadar da çıkmıyor, ve durun en bombası.. ağlayınca akmıyorr..

   
 8. bazı kadınlara hayranlık duymama sebep olan durumdur.

  İki göze milimetrik hesaplarla nasıl çektiklerini hep merak ederim, hiç mi elin titremez hiç mi başın oynamaz be kadın. Sen bu milimetrik hesaplamayı bir yere füze atmak için yapsan inanıyorum ki fare deliğine sokarsın. Tebrik ediyorum seni, bana ulaş

   
 9. Erkeklerin bilemeyeceği diyecrğim ama bazılarının bile hissettiği zorluk.

   
  (Bkz: abv)
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.