Memurlar.Net

Yazdırma Seçenekleri : Renkli Yazdır Siyah Beyaz Yazdır Resimleri Gizle
https://sozluk.memurlar.net/konu/evlenmeden-once-beraber-yasamak/3.sayfa
Yazdırılma Tarihi : 17 Eylül 2021 Cuma 18:50

evlenmeden önce beraber yaşamak

 

 1. Med ile mr. Baytarı aynı eve kapatıp çözmemiz gereken konu.(hayın sırıtma)

  03.03.2019 00:23 rere rö
 2. Kuranı tek rehber alınca on numara beş yıldız müslüman olunacağını sanan minnoş ılıkları da gördüğümüz başlık.

  Vah ki ne vah. Kuran dan yorum çıkarıp uygulayabileceğini sanıyor zavallım. Sünneti nerene monte edeceksin sevgili ponçik? Kurana bakarak namaz kıl bakalım haydi, zekat ver bakalım çok cici Müslüman seni. Uygulama rehberi mi lan koskoca kuran? 600 sayfalık derleme kitapla mı çözdün işi a uyanık kamil seni? Sen şimdi islamda ruhban sınıfı da yoktur dersin. Ahahaha. Zırnana cahil çok gördüm de böyle ılık olanı ilk kez görüyorum.

  Yavrum o senin ılık ılık yaşadığın ve inandığın şey İslam değil. İslamın laiklikle harmanlanmış Türkiye yorumu. Kendini Araptan daha iyi Müslüman sanman cehaletinin boyutlarını ortaya seriyor. Onlar bilmiyorlar, 1400 bilmem kaç yıldır yanlış yorumluyorlar da bir sen ve senin gibi ılıklar doğrusunuz he mi? Ulan yaşar nuri soktu bunları kafanıza. O bile deistlik daha mantıklı deyip gitti rahmetli. Sen de o noktaya varacaksan eyvallah da, o zamana kadar İslam hakkında böyle ulu orta konuşma üzerler. Ahahaha.

  Daha islamın nakil dini olduğunu bilmiyor zavallı ponçik, gelmiş burda kurandan yorum çıkaracakmış. Kamil seni...İslam o treni kaçıralı 1000 yıl falan oldu. Uyan da tövbe getir, zındık...

  İçlik çok sıkınca beynine kan gitmiyor ellaam. Havalar ısındı artık neyse ki....

  03.03.2019 09:20 med-czr
 3. allahsız olup inandığı şeyleri özümseyememiş bir adet allahsızın da yazdığı başlık

  bu bir inanç meselesi. allahın varlığını ve yokluğunu kanıtlayacak bir veri yok ayetlerin gökten mi inip inmediğini kanıtlayacak bir veri de yok. yaşadığı dünyayı yorumlayan birey bir yaratıcı olduğu sonucuna ulaşabilir. bu devrede psikozlu hallerini kenara bırakmalısın.sen yaratıcı olmadığı sonucuna ulaşmış olabilirsin, bunun kimseye zararı yoktur, ta ki kudurmuş gibi her bulduğun yere saldırana kadar. ateist olmuşsun ama özümseyememişsin belli ki. olmadığına inandığın şeyler üzerine bu kadar savaş vermen senin zeki bir insan olmadığını gösteriyor.

  kimin neye inanacağından sana ne be zekasız.kimin inancını nasıl yaşayacağından sana ne. evet sünneti hadisi geçmiş uygulamaları fikir oluşturmak için okurum da uygulamam ne oldu kabullenemedin mi. üstüne basa basa da hiç çekinmeden söyleyebilirim islamın tek rehberi de kurandır.namazın zekatın nasıl uygulanacağı kuranda yazmaktadır.böyle bir uygulama senin baskıcı yobaz ortamında mümkün olmayabilir, bence sen allahsız olduğunu ulu orta söyleme seni üzerler, hatta çok üzüyorlar belli ki, öyle ezilmişsin ki ne söylense kuyruğuna basılmış gibi oluyorsun.

  seni donsuz abazan seni. düz duvar abazanlığın öfke patlamaları yaşamana sebep oluyor, gelip gelip sözlüğe kusuyorsun.

  03.03.2019 11:28 akademikbaytar
 4. Muhammed in cariyeleriyle olan iliski tarzı.

  En meshuru maria dir. Mısır valisi hediye etmistir bir mal gibi. Muhammed de maria müslüman olmadigi icin nikah kiymadan diger onlarca cariyelerinin yanina kapatmistir.

  Sonra mı ;

  Yansın geceler , pelinsu eceler

  03.03.2019 11:32 supporters.
 5. Aaa, oldu mu ama sevgili ılık? ben sana git dinini oku, öğren, araştır diye zaman veriyorum;sen gelip burda nefret kusuyorsun.

  Ben sana Allahın var olmadığına dair açıklama yapmadım ki? Neden konuyu mecrasından saptırdın bakiyim? Cevab vermediğinde mi?

  Neydi konumuz? Sen bana Türk Medeni sisteminin kadına bakışı ile inandığın süper dininin bakışını karşılaştıracaktın. Neden dersine çalışmıyorsun? Ponçiklik yapmak çok rahat değil mi? Sen nasıl mr. Academia oldun böyle bakiyim? Bu tembellik ve okuduğunu anlayamama ile nasıl oldu bu işler? Daha doğru düzgün bir üslubun bile yok. Kaldı ki akademik bir özen sahibi olasın.

  Ama sen de haklısın. İnsan cahil olduğu konuda nasıl doğru düzgün bir şey ortaya koyabilir ki? Ilık ılık islam güzellemesi daha kolay nasılsa değil mi mr. Ponçik?

  Daha terbiyesiz ve seviyesiz bir üslupla, inandığın bozuk dini bile savunamıyorsun. Çünkü bilmiyorsun. Tek rehber dediğin kuranın tarihini, içeriğini bilmiyorsun, bir de arsızca savunmaya kalkıyorsun. Hem dinli olup hem okuduğu öğrendiğini uygulmazmış da kime neymiş? Ne içiyorsun lan sen ponçik? Hem canım cennette hem elim oynaşta olur mu? Sen nasıl mü'minsin lan gebeş demezler mi? Enseni patlatmazlar mı sanıyorsun a cahil? Bilmiyorsun bari edebinle sus. Bilene artizlik yapma. Akademik bir tavrın olsun, adam sayalım hiç olmazsa.

  Bak sana tavsiyem, şu Abdullah 130 bilmem kaç nickli molladan biraz feyz al. Dinin kaynağı neymiş Bi sor öğren. İlahiyat denen disiplin neymiş ne işe yararmış erbabından öğren. Senin okuyup araştıracağın yok. Bari terbiyeli ol. Sana inanma diyen mi oldu a sevgili ılık? İnandığını doğru bil de öyle inan inanacaksan. Ama kime laf anlatıyorım ki? Nato mermer Nato mr. Ponçik...

  Düzenli bir cinsel hayatı olan evli bir erkeğe abazan demen de senin seviyeni ortaya koyuyor sevgili ılık. Hayatımın hiçbir döneminde de abazanlık çekmediğim için salyalar saçarak saldırmanı anlayabiliyorum. Zinayı bırakmak sana yaramamış sevgili ponçik. Bari cimaya başla helalinden. İçliği de çıkar. Sanalda kimse anlamaz deme... Belli ki çok heveslisin kendine cima edecek birini bulmaya. Dikkat et baltayı taşa vurma. Hayırlı işler...

  03.03.2019 19:37 med-czr
 6. ev kirasını ortalamaktır.

  Beğenmeyen üst kattaki eve geçsin.

  herşeyi sex olarak algılamayın

  iki insan bir evde gece gündüz şaaapmıyor

  04.03.2019 12:37 BUTUN NIKLER ALINMIS