1 2 3 4 5 6 7 8

döviz alanlar şimdi kara kara düşünüyor

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. maliye ve hazine bakanı berat albayrakın bugünkü konuşmasında kullandığı ifade.

   
 2. aralık başında 5.15ten alınan dolar, ocak'ın ilk haftasında asya piyasalarındaki manipülasyon sebebiyle 6.50yi gördüğü gece tl'ye çevrildi. - tesadüfen o gece piyasaları canlı takip ediyordum, heyecanlı geceydi- sabaha tekrar dolar 5.30 olarak uyandık.küçük al-satlarla pozisyon koruduk şubatın ilk haftası 5.20den tekrar alınan doları halen bozmadık seçime dolarla gidiyoruz.

  bu hamlelerle aralıktan bu yana %25 civarı kazanan dövizci, düşünse düşünse dövizini ne zaman bozduracağını düşünüyordur.

   
 3. Neyse ki döviz değil sadece zabahınan simit alacak kadar param var diyerekten halkın sesi olduğum başlıktır.

  Fukaralar çıksın, başlık kasıyo...sjsjsjsj

   
 4. peşin-veresiye çalışan esnaf tablosundaki veresiye çalışan esnafı akıllara getiren başlık. kara kara düşünen döviz alanlar mı (adamın yatırım yapacak kadar parası var. niye kara kara düşünüyorsa artık...) yoksa markette, pazarda en az yüzde ellilik enflasyonla mücadele etmeye çalışan sabit ve düşük gelirli vatandaş mı?

   
 5. bir süre önce de dillendirilen "ABD dizlerine bakıp kara kara düşünüyor, ne yapacağız bu Türk Lirasını" ifadesinin güncellenmiş halidir.

   
 6. adamlar halay çekecek nerdeyse, ne düşünmesi diyerek tepki gösterdiğim konu.

  yalnız şakaysa komik ama. güzel espri

   
 7. Yok böyle bir derdimiz dediğim başlıktır.

   
 8. ekonomiyi iyi takip etmeyen, onun bunun lafıyla hareket eden kişiler için söylenecek bir söz. sonuçta döviz alım satım işini kendine iş edinmiş bir kişi kolay kolay zarar etmez. bu yüzden kimsenin kara kara düşündüğünü sanmıyorum.

  ha bir kesim kara kara düşünüyor ama onlarında dövizi falan yok. markete gittiğinde bir kilo alacağı sebzeyi yarıya indiren, şarküteri kısmından en ucuz peyniri almak isteyen kişiler net bir şekilde düşünüyor. maliye bakanı keşke bunları görsen de konuşsan, bir güzel olacak ki..

   
 9. döviz alanlar kara kara hangi pahalı Alman arabası alacak onu düşünüyorlar dedirten olay.

   
 10. Ne olacak bu dövizcinin hali. parasını korumaya çalışıyor, dövizci kazanıyor ama ülke batıyor. yaprak dökerken bir yanı, diğer yanı bahar bahçe. 5.81'i gördü kur bugün...

  dövizin bu noktalara gelmesi her yurttaşı kara kara düşündürmeli

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.