1 2 3 4 5 6 7 8

dick advocaat

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü olarak lanse edilen hollandalı çalıştırıcı. asıl adının Dirk Nicolaas Advocaat olduğunu da belirtmekte fayda var.

   
 2. Hollandalı yılmaz Vural.

  fakat fazlaca eleştirildi sosyal medyada, oynattığı futbol bence de hoş değil ama adamın son tahlilde azımsanmayacak başarıları da var. en azından vitor'dan iyi olduğu tartışılmayacak bir gerçek.

   
 3. dünkü başakşehir galibiyetinden sonra orta sahaya transfer istediğini bir kez daha dile getiren başarılı teknik direktör.

   
 4. geldiğinden beri yaptığı açıklamalarla objektif olmaya çalışarak saygı gören teknik direktör. baktı türkiye'de işler böyle ilerlemiyor o da ortama ayak uydurdu.

  welcome to turkey.

   
 5. bugünkü Kasımpaşa maçından sonra olası puan kaybında istifa edebileceği konuşulan Hollandalı teknik direktör. uzun vadede iyi olur ama bazen elindeki kadroyu da kullanamıyor kendisi.

   
 6. söylemleri ciddi derecede değişen teknik direktör. futbol dışı etmenleri çok konuşmazken artık o da dilinden düşürmüyor.

   
 7. Sezon sonuna bile kalmayabilecek teknik direktör.gerçi adam da haklı, bir tane 10 numara yok adamın elinde, ozan, topal, Josef aymı tip adamlar dolu.

   
 8. istifa edecek misiniz sorusuna sert tepki gösteren hoca.neden bu kadar tepki gösteriyor ki,eninde sonunda gidicisin hocam zaten.

   
 9. spoiler

  gider ayak fena kapak yapan teknik adam. takımda oynamak istemeyen oyuncular var, takım yetersiz diyor daha ne desin. sarışın ergenler de hala başkasına sataşmaya devam etsin.

   
 10. fenerbahçenin içişlerine karışmak başkasının haddine değildir şeklinde cevaplanacak söylemlerde bulunan,takım içi sıkıntıları ortaya koyan teknik direktör.

  tff yi yönetip istediği hakemi maçlarına atamak gibi gücü olmadığı için bunlarla uğraşıyor ne yapsın.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.