1 2 3 4 5 6 7 8

devlet hastanesi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. hastası ile pek ilgilenmeyen ve acil servisleri çok kötü olduğu için, insanları özele teşvik eden hastane.

   
 2. kuyrukların upuzun olduğu ve bitmek bilmeyen muayenelerden kendimize sıra gelmesini beklediğimiz hastane.

   
 3. baştan savma muayenelerin yapıldığı hastane.

   
 4. Yetersiz araç gereç ,ilgisiz, canindan bezmış personel,aninda iyileşip şaha kalkmayı bekleyen hastalar,agresif hasta yakınları ile özdeşleşen hastaneler.

   
 5. çok yüklenilen, üzerine fazla gidilen hastane.

  kuyruklarının uzun olması; özele para veremeyen hastaların tek umudunun devlet kapısında beklemek olmasından kaynaklanıyor olabilir.

  hastasıyla yeteri kadar ilgilenmeyen acil servislerinin çok kötü olduğunu düşünmenize sebep ise; en küçük bi baş ağrısının, burun kanamasının bile acil müdahale gerektiren işlere bakması gereken acil servisi boşuna meşgul eden hastalar ile dolduğundan olabilir.

  tabi siz hasta olarak her zaman haklısınız. ama unutmayın ki sağlıkçılar da insandır. sizin muayenizden önce ve sonra milyonlarca hastaya bakmakla mükellef ve evdeki hasta çocuğunu bırakarak devlete hizmet için o hastanelerde memnuniyetinizi olabildiğince karşılamaya çalısan birer insan hatta.

  hayatta yoktur ki her şey dilediğimizce güzel ve mükemmel olsun. yoktur ki sıkıntı yaşamadan işimiz bir an önce hallolsun. ama emin olun ki gördüğünüz bir iki yanlış örnek; sizin bunu genellemeye vurarak devletin bu kurumu ve çalışanları hakkında kötü düşünmenize sebep olmasın.

   
 6. Devletin idare ve yönetimi kapsamında olan hastalarina prim karşılığı hizmet veren ve minimum ücretle büyük beklentiler içine giren hasta ve yakınları tarafından hep ulaşılmaz olanın kıymetli olduğu düşüncesinde kolay ulaşılan kötü olduğu nankörlüğüne maruz , kamu ve yönetimindeki sağlık binası.

   
 7. Sürekli kesintiye ugradigim ama hic kullanmadigim hastane. Soygunculuk

   
 8. yeni adı şehir hastaneleri olan devletin resmi sağlık kuruluşu.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.