1 2 3 4 5 6 7 8

çocuktan dolayı boşanmamak

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. anne babanın her ne kadar kendi aralarındaki iletişimi kötü olsa da bu durumun çocuğa zarar vermemesi ve etkilenmemesi adına gerçekleştirdikleri hareket. daha doğrusu gerçekleştirmedikleri.

   
 2. çocuklar sayesinde ebeveynlerin kendilerine çeki düzen vermesidir.fedakarlıktır,affetmektir,törpülemek ve törpülenmektir

   
 3. iki kişinin kendi hayatlarını karartmalarına sebep olacak durum.

  ne kadar çocuklar önemli olsa da , bir hayat yaşanıyor ve sen bu hayatı sevmediğin, anlaşamadığın bir insanla devam ettirmeye çalışıyorsun. bu evlilik sürekli sallantıda olacak ve bir taraf sürekli üzülen, kırılan olacak. belki de iki taraf da yıpranacak.

  ayrılmayı tercih edip, çocuklarımıza nasıl bir hayat kurabiliriz, onları nasıl bu şekilde de mutlu edebiliriz diye hareket edilmesi daha mantıklı olacaktır.

  yarın çocuklar kendi hayatlarını kurup gittikleri zaman, anne ve babanın fedakarlıklarını çok da umursayacaklarını sanmıyorum. insanoğlu bencil ve daha çok kendisine odaklıdır.

  bir kere yaşayacağımız hayatın kalitesini artırmak için çabalamak yerine kendimizi karanlığa itmeyelim.

   
 4. çocuğun psikolojik gelişimi açısından, hem anne hem de baba sevgisini yaşayarak büyüyebilmesi açısından son derece doğru hareket.

   
 5. Çocuklarının iyiliği için, anne babaların kendi hatalarını görüp bunları düzeltmeleri gerektiğini anlatan durum. Çocuklar, iyi ve kötü günde anne babayı birbirine bağlayan ve onların ayrılmasını engelleyen unsur olmalıdırlar.

   
 6. haksız tarafın çokca suistimal ettiği durum ...

   
 7. bazı evliliklerde uzun vade sonunda kurtarıcı olabilen ya da olabilecek olan gerekçe

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.