Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

championship manager 01/02

paylaş araştır

1. halen oynadığım ve bundan çok büyük keyif aldığım, şu ana kadar yapılmış en iyi menajerlik oyunu.

masim tsigalko, alonso solis, taribo West, mark kerr, Kennedy Bakırcıoğlu gibi isimleri unutmak mümkün mü?

ya da bulancakspor'u alıp 5 sezon sonunda ancak 1.lige çıkıp, orada da o kadar emeğe rağmen 11.haftada yönetim tarafından kovulmak.

nankörlüğü bu oyunda öğrendik biz.

2. Altayı 2.ligden alıp şampiyonlar liginde son 16 ya sokmak paha biçilemez. :)

sol beke Mato Neretljak, defansa Taribo West, orta sahaya Tuncay Şanlıyı, forvete Maxim Tsigalkoyu alıp başarıdan başarıya koşmak.

Hala oynayan varmış demek ki deyip görünce yüzümde tebessüm oluşturan başlık.

3. 2006'da olduğum ve Siirt jetpaspor ile başarıdan başarıya koşamasam da en azından yürüdüğüm oyundur. kadromu da yazayım :):

......................................Fevzi tuncay

........................... emre aşık-suat usta-erhan Albayrak

.........................kaka-okocha-kemal aslan-phil neville

..............................serhat akın-alan Smith-tsigalko

4. yine yeniden başladığım ve galatasaray'la ilk sezonda şampiyonluk, ikinci sezonda da şampiyonlar liginde çeyrek final görmeme rağmen, taraftarın her gün antreman basıp beni protesto etmesi sonucunda görevime son verilen oyun.

ikinci lige yeni yükselen telekom aldı şimdi beni, hedef ikinci ligten düşmemek. enteresan

5. bulancaksporu alıp süper ligde neredeyse sıfır bütçe ve 8.sınıf topçularla mücadele edip ligde sadece 3 puan toplayıp küme düşmeme rağmen kovulmadığım oyun. - gülücük-

6. İngiliz ligi ve İngiliz oyuncularının yenilmez gibi durduğu oyun.bunun bir sene sonraki versiyonu vardı cm4 diye. o tam felaketti. youla-ronaldinho ve alman forvet vardı hatırlamıyorum arkalarında da riquelme ile 200 gol atmıştık bir sezonda.

7. cm4 kolay oyundu, başarısızlık yok gibi bir şeydi. bu 01-02 öyle değil, ben deplasmanda maç kazanamıyorum diye monitörü fırlatıyordum zamanında. delre delire dellenmemeyi öğretti, nankörlüğü öğretti.

çok şey borçlu olduğumuz oyun.

8. aklımda kaldığı kadarıyla todorov,tsigalko,nikiforenko,taribo west. çok büyük heyecanla oynadığımız efsane oyun.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.