1 2 3 4 5 6 7 8

bu vali tam bir it

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. İstanbul büyükşehir belediye başkan adayı ekrem imamoğlunun ordu havaalanında vip bölümüne alınmaması ve güvenlik kontrolünden geçirilmesi uygulamasına istinaden ordu valisine yönelik söylediği söz.

  devletin görevlisine bu şekilde hakaret etme hakkı kimsede yok.hele hele sen daha adayken.

   
 2. bu kez de ekrem imamoğlunun kendi ayağına sıktığı ve uygulanması gereken bir kurala karşı aşırı tepki vererek kendi adına olumsuz görüntü çizdiği söylem.

   
 3. ic yuzunu her firsatta yansitan chpnin hirsiz ve eskiya adayi ekrem mudafanin sozu.adam(!) istanbul adayi ama istanbuldan baska her yerde miting yapiyor.hirsizlik olmasa secilmeyecegini biliyor cunku.

   
 4. Yine anti ımamoğlu kampanyasina tam gaz devam haberlerinden biri.

  Velev ki demiş olsun. Devletin valisine hakaret edilmez diye birşey mi var? Allah mı lan bu? Hukumetin temsilcisi sıradan bir memur alt tarafı. Devlet adamı bile sayılmaz. Ne olmuş imamoğlu adamı itlikle tanımladıysa? Gayet de yerinde bir laf bile etmiş olabilir, hatta az bile demiş olabilir. Söylerken yanında mıydınız? Ne sebeple söylediğini, olayın önünü ardını biliyor musunuz da hukumetin her dediğini yapmakla mükellef bir adamı savunuyorsunuz?

  Valiyse ne olmuş? Valiler itlik yapamazlar mı?

  Nedir sizdeki bu güçten yana tavrın sebebi? Unutmayınız ki, gücü olan haksızlık yapmaya daha yakındır. Elinde imkanı vardır çünkü. Mazlum da elinden birşey gelmediği için küfreder genelde.

  Öyle işte...

   
 5. Bugün videosu çîkan olay. Akp yine ahlaksizligin zirvesinde , soylu denen soysuz siyasetcinin agziyla hareket etmemek lazim demek ki sevgili güruh. adamin agzindan it ifadesi hic cikmiyor. keske ciksaydi. bunlarin alayi itoglu it cünkü

   
 6. videonun aslını seyredince yine bir çeşit yalan haber olduğunu gördüğümüz olaydır

  Bir sonraki hamle ne olacak bakalım

  Daha önce seyretmeden yaptığım yorumu yalan haber üzerine eleştirdiğim için sildim

   
 7. İftiraların partisi ve zulümlerin destekçisi akplilerin yeni kul hakkı yeme uygulaması.

   
 8. sözlük sözlükten çıkmış forum olmuş,yorum olmuş isimli başlık.sonuna -dır ekleyince saydır gitsin.

   
 9. muhtemel ki imamoglunun bir mitingte medya patfonlarini isim vererek acikca tehdit etmesi uzerine sansur uygulanan ama sansuru atv haberin deldigi cirkin hadsiz ifadeler.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.