Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

bir sendika başkanının 25 bin değil 19 bin TL alması

paylaş araştır

1. Acun Ilıcalı katıldığı bir programda Exxen hakkında "Aslında olması gereken 40 liraydı" demesi gibi bir başlıktır.

2. çalışanların maaşlarının da 3000 civarı değil 5000 olması gerekmez mi en az dediğim söylem

ülkenin kaymaklı tabakasını bir türlü memnun edemiyoruz zaten, sen al 3000 tl ile savaş ver ama onlar senin 6 aylık maaşını 1 ayda yettiremesin kendisine ve sonra bu adam senin hakkını savunacak öyle mi ?

3. sol tandanslı disk sendika başkanının aldığı maaştır,yılda 4 maaş ikramiye ve diğer gelirler hariç tabi

her zaman olduğu gibi solcuların zengin yaşayıp,açız edebiyatı yaptığının kanıtıdır.

bir çantaya 2500 lira,yemek takımına 10 bin lira verip döner sermaye az diye ağlayan,hatta küfreden arkadaşım gibi.

4. bu sendika mevzuundan da bu coğrafyada birkaç bin yıl daha ekmek yenir başlığı...

5. hayallerim arasında işçi sendikası kurmak vardı ve hemen başlamam gerek çalışmalara. Büro açsam aylık bu kadar kazanç elde edemeyeceğim, iyice cazip geldi. (gülücük)

yalnız şimdi sendika başkanına üzülelim mi, abooo çok mu alıyormuş diyelim. ne diyelim, şimdi sessiz kalalım. Yoksa ayağımı kaydırır bu sendikalar.

tanım : sanıldığı gibi olmayan, açlık sınırında yaşayan sendika başkanı maaşı haberi. (iyi yağ çektim burada, bunu görün ve bana oy verin sevgili emekçi kardeşlerim)

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.