1 2 3 4 5 6 7 8

Beşiktaş maçına Serkan Çınar'ın atanması

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. artık bu işin iyice suyu çıktı dedirten durum, Beşiktaş'ın bu hafta oynayacağı maça hakem Serkan Çınar atandı, beşiktaş, Serkan Çınar'ın yönettiği maçlarda 9 maçta 8 galibiyet aldı :) yahu galatasaray'da şike yapıyordu ama gizli yapıyordu beşiktaş artık o kadar aleni yapıyor ki kimse huylanmıyor :)

   
 2. İşte tam bile sarışın ezikliği örneği gösteren saçma sapan başlık. aynı mantıkla gidersek ki sarışın kafa mantık nedir bilmez başakşehir maçına cüneyt Çakır atanmıştı ki bu hakemle başakşehir Son 6 maçta 4 galibiyet 1 beraberlik 1 mağlubiyet almışken beşiktaş ise yine bu hakemle Son 6 maçta sadece 2 galibiyet almışken bu ezikler yine woaw woaw diye yırtınıyordu.

  ne kadar eziksiniz bir bilseniz.

   
 3. beşiktaşın 2 sezondur yaptığı şikelerin artık aleni şekilde gerçekleşmesine sebep olan durum. adam sezon başında fener düşmanlığıyla 60 metreden kjaere kırmızı kart verdi. zannediyorsam Karabük maçında da karabüğün net penaltısını vermeyip caneri atamayan hakem müsveddesi de buydu.

   
 4. 9 maçta 8 galibiyet kazandırmış beşiktaş'a , ben rakip takımın yerinde olsam hiç oynamam neticesi önceden tayin edilmiş zaten, şerefli ikinciler vicdanlarını nasıl rahatlatıyorlar merak ettiren durum

   
 5. şike varsa ispat etmeyenin ne yoksunu olduğunu dünya alem bildiği için çok da iplenmemesi gereken troll başlığı.

   
 6. Trollerin kaçacak yerinin olmaması, beşiktaşın normal şartlarda kaybetmeyeceğini bilmesi nedeniyle hakemden bir umut maçı beklemesinin göstergesidir.

   
 7. tüpçünün takımının şampiyonluğunda hiçbir sorun istememesi sonucu ortaya çıkan hakem ataması.

   
 8. tinercilerin oldukça hoşuna giden durum

   
 9. bonzaici sarışınların ilgisini çok çeken olay.

   
 10. Sarışınların umduklarını bulamadıkla müsabakada görevli hakem.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.