Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

ayağı 40 numara olan kız

paylaş araştır

1. diğer kızlara göre ayağı bir miktar daha büyük olan kızdır. belki boyunun uzunluğundan belki de genetiğinden. önemli ve vurgulamak istediğim kısmı ise kolayca internette indirimli ayakkabı bulabileceğidir. kaç gündür anneme ayağı kırıldığından ona uygun rahat ayakkabı ararken dikkatimi çeken bir durum bu. 150-250tl arasındaki ayakkabıların hep stoğu tükenmiş durumda. ancak aynı ayakkabıların 40 numaraları halen duruyor ve 50 liralara kadar inmiş. bu 40 numara ayaklı kız ayakkabılarını bitme tükenme korkusu olmadan çok ucuz fiyatlara edinebilir. kendisi de muhtemelen bunun farkındadır. boşuna gidip aynı ayakkabılara mağazada 400 lira vermesine gerek yok.

2. yüzerken rakiplerine göre bir adım önde olan kızdır.

3. çok az bir kesime hitap eden, büyük ihtimal uzun boylu kadınlar için imal edilen, boyuna göre ayakkabı diye bir tabir olsa 40 numara ayakkabıdır diyeceğim konu.genelde ayakkabı reyonlarında en sona kalan, çoğıu zaman bu ayakkabıları giyen var mı diye düşündüğüm ayak numarası.

4. boyu da normal standartların üzerinde olan kızın ayakkabı numarasıdır. 1.90 boyunda ki bir kızın 36 numara ayakkabı giymesi doğaya aykırıdır. ayakkabı bulması zorlaşacak, çevresi tarafından alay konusu olacaktır.

5. muhtemelen basketçi veya yüzücü olan kızdır.

hatta her ikisi birden olabilir.

omuzları da geniş olduğundan çok sırıtmayabilir.

6. çinliler gibi küçük ayak hastası olan topluluklarda çok itici olacak ayaklara sahip kızdır. çin'de sırf bu fantezi yüzünden artık çok kalmasa da eskiden ebeveynler kız çocuklarının ayağı küçük kalsın diye demirden ayakkabı giydirirlermiş.

7. kesinlikle o ben değilim dediğim konu.

8. kesinlikle o ben değilim dediğim konu.

9. durumu yuregimi daglayan kiz

10. Yediğimiz içtiğimiz Beslenme şeklini düşünüldüğünde gidasindan hormon almış olabilme ihtimali yüksek olan bahtsızdır.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.