1 2 3 4 5 6 7 8

anne olması mümkün olmayan kadınlar

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. anne olması sağlık açısından mümkün olmayan, imkansız olan kadınlardır. bu durum üzüntülere sebep olur ne yazık ki. çocuk özlemini gidermek için çocuk yetiştirme yurdundan evlatlık alması tavsiye edilenlerdir. bilindiği gibi doğurmak değil, yetiştirmek, büyütmek önemlidir.

  bekarlar için ise anne olması mümkün değil demek yanlış olur, istediği zaman evlenip anne olma olanağı vardır. tabi menopoza girmediyse.

   
 2. yaşı itibariyle menopoza girmiş ve artık yumurtalıklar yumurta üretemeyeceği için çocuk sahibi olma şansı da kalmamış kadınlardır.

  yeni bir modada ise, bir kadının yumurtası bir erkeğin spermi ile dış ortamda döllendikten sonra menopoza girmiş bir kadının rahmine yerleştirilerek zigotun burada gelişmesi sağlanmaktadır ve kendilerince menopozdaki bu kadını çocuk sahibi yapmaktadırlar.

   
 3. Anne olması tıbben mümkün olmayan kadınlar ve anne olması manen mümkün olmayan Kadınlar olarak ikiye ayrılması gereken kadınlardır. Anne olması tıbben mümkün olmayan kadınlar anne olma özelliğine sahip olsalar dahi bunu gerçekleştiremiyor olabilirler. Ama anne olması manen ve ruhen mümkün olmayan kadınların anne olması bir insanın felaketidir. Annelik ya da babalık tıbben olduğu kadar ruhen de hazır olunmasının şart olması gereken sıfatlardır.

   
  (Bkz: çocuğu oğlak burcu olmasın diye kürtaj olmak isteyen anne)
 4. her kadın anne doğar cümlesiyle teselli verilecek tıbbi durum.

   
 5. içki kumar alkol vb gibi kötü alışkanlıklara fazlasıyla bağlanmış, çocuk yetiştirecek psikolojiye sahip olamayan kadınlardır.

   
 6. bülent ersoy'un özelliklerinden biri.

   
 7. Yakın çevremde bu durumda olup üzüldüğüm arkadaşım...

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.