1 2 3 4 5 6 7 8

ak parti'nin son oy oranının yüzde 50.2 olması

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. spoiler

  ak parti genel başkan yardımcısı hamza Dağ'ın yaptığı açıklama ile ortaya çıkan son durum.chp 23,2 MHP 10.7 hdp 10.5 diğer partiler de 5.5 oyu var.

   
 2. doğruluğu ancak 2019 seçimlerinde görülecek olan anket çalışması.

   
 3. türkiyenin yarısının salak olmadığını gösteren orandır.

   
 4. Türkiye'nin, türk halkının ve milletinin, artık gittikçe doğruyu bulduğunu, süslü sözlere iltifat etmediğini, milli hakiki bilgiye sahip olduğunu, iradelerini de artık buna yansıttığını, çoğu emperyal böl yönetçi ve sömürgen, kardeşi kardeşe kırdıran, hazcı batı algı operasyonlarına kanmadığını, milli parti ve anlayışlara daha çok destek verdiğini gösteren, çok olumlu gelişmedir, dediğimdir.

   
 5. insanlık suçlusu katliamcı teröre, büzük yemediğinden açıkça desteklemek yerine ve demagoji yaparak, terör değil,sadece şiddet; teröriste de militan deme cüretini ve hainliğini gösteren terör sevicilerinin, tepetaklak olacağı 2019 seçimlerinin güçlü ayak sesleridir dediğimdir.

   
 6. Secime ilk defa 50 yi gecen ve darbeyle indirilen davutoglu ile mi girecekmis akp dedirten anket. Ha pardon size farketmiyodu dimi bu detaylar, gel deyince gel, git diyince git. Hikmetyarci ol, pkk li ol, fetöcü ol, hadi oglum birazda ataturkcu ol.

  Bu kadar aptal olmakta yetenek

   
 7. Tayyip başkan aklına gelince bamyaya dönüp hanımıyla iş tutamayanları çıldırtan anket sonucu.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.