Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

657 beni bağlamaz biz reisi destekliyoruz başkası giremez

paylaş araştır

1. spoiler

çorumun Mecitözü ilçesi çitli köyünde imamlık yapan mustafa çıtak isimli imamın, iyi partinin seçim broşürünü dağıtmak isteyen milletvekili adayını önce camiden sonra köyden çıkarmaşa çalışırken kullandığı ifade.

2. alkol almışsın birde sedye mi istiyorsun diyen hemşire ile aynı boş zihniyete sahip bir başkası daha. bu sefer imam. alayını ihraç edeceksin hatta sınır dışına yollayacaksın ama nerede? dediğim ifade.

3. Gene chp ye sövmeme sebep haber.

Hangi akla hizmet imam hatip liselerini ve diyanet işleri başkanlığı nı kurarsın. Şimdi pisman olsan ne fayda.

Memleket yobaz gerizekalılarla doldu taştı

4. es kaza iktidar değişirse bunlar hangi çanaktan yemek yiyecekler acaba dedirten durum

5. es kaza değil, iktidar değiştiğinde ne gibi r yapacaklar, merakla beklediğimiz durum.

6. Direk yasa cikaracaksin. İmamlarimizin maasina haram karismasi caiz degil, malum alkol ve kumardan vergi aliyoruz , maas ödüyoruz. o yuzden tum imamlari 657 den cikarip vakiflara devrediyoruz diye yasa cikaracaksin.

Bu satilmislarin hepsi alkol ve kumar haram degildir diye fetva vermezse gelin yüzüme tükürün.

İste böyle bir imami anlatan baslik bu.

7. kamu görevi yapan şahsın sonuna kadar siyasete bulaştığını gösteren haber.

8. suppo'nun yine doksana çaktığı #19sj entrisini içeren başlık.

son derece etkili bir çözüm önerisi.

verecekleri fetvayı bilmem ama vakıflara kendilerini beğendirmek için çevirecekleri dolapları düşündükçe bi gülme alıyor beni. ensar vakfına bile gönüllü yazılır bunlar, badelenmek pahasına. ahahaha...

gönderelim bunları vakıflara, suppo imam olsun. beşe beş katıp kılmazsam ne olayım.

hep destek tam destek.

9.  
    (Bkz: artık emekli oldum namazı bırakıyorum diyen imam)
  10. Yiyorsa destekleme etkisi altında fütursuzca söylenmiş din adamına yakışmayan kelimeler topluluğu

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.