Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

29.04.2019 konyaspor vs galatasaray maçı

paylaş araştır

1. ligde zorla şampiyonluk potasına sokulan Galatasaray için en zor deplasmanlardan biri. telaşa gerek yok, cüneyt çakır maça atanır ve bu iş huzur içinde çözülür.

bakalım bu hafta 30 lu dakikalarda konyadan kim atılacak diye merak ettiren maç.

2. mete kalkavanın atandığı maç.

3. her zamanki gibi yine yeniden; kazanırsak hakem sayesinde, kaybedersek rakip yüzünden olacak karşılaşma.

4. maskovun bir çeşit totem haline getirdiği ifadesiyle yorumladığı ama hakemin yardımı olmadan galatasarayın kazanamayacağı maç.

kayseri maçınd olduğu gibi.

5. artık ipler elimizde iken kazanmamız gereken maç.

6. Hakemin atilmasi gereken oyuncuları atmamasina ragmen galatasarayin konyayi yenemeyerek 0-0 berabere kaldigi mac. Terim kadar utanmaz adam da yoktur heralde, hala daha gidip ayar veriyor kendince.

7. aziz yıldırım'ın prensi mete kalkavan'ın kendinden bekleneni yaptığı, her fenerli gibi galatasaray kompleksi olan aykut'un da çanakkale geçilmezi oynattığı karşılaşma. maç sonu kaçırdım acaba, galatasaray'ı şampiyonluktan ettik dedi mi bu da ersun gibi?

neyse, bu 1 puan da iyidir. içeride yeneceğiz bjk'yi başakşehir'i, herkesi üzeceğiz.

8. özetlere baktığımda diagnenin net bir pozisyondan yararlanamadığı, hakemin nagatomoya net sarı, diagneye ise net kırmızıyı vermediği maç. hasana ali değmediği pozisyonda atılırken diagne rakibe kroşeyi geçiriyor. var mar hak getire.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.