Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

25.10.2020 saatlerin 1 saat geri alınması

paylaş araştır

1. türkiye ve rusya dışındaki tüm avrupa ülkelerinin gerçekleştirdiği ve avrupa ile saat farkının yeniden 2 saate çıktığı uygulama.ingiltere ve diğer ada ülkeleri ile 3 saate çıkıyor tabi.

2. dün zaman sorunsalı yaşatan durum.

evde o kadar saat var bi benimki geri kalmış noluyor diyorum baktım bi akılsız telefon bendeymiş neyseki düzelttim.(gülücük)

3. reyiz boşa demiyor dünya bizden geride diye

bakın dediği çıktı geri vites yaptılar

tebessüm

4. dün yaşadığım sıkıntı.

bir türlü saatler arasında bir uzlaşmaya varamadım. telefon kafasına göre geri almış, sabah duvardakine baktım bayağı geç olmuş diye düşündüm, telefonum çaldı saatine baktım, yanlış görmüşüm dedim. saatlerin geri alındığı gün olduğunu da çakmam zaman aldı, orası ayrı, hemde çok ayrı.

5. Gerçekten mi bana niye hiçbirşey değişmedi diyeceğim başlık . Ne oldu ki şimdi ?

6. telefonlardaki saat güncellemelerinin otomatik olarak düzeltilmesi sekmesinin iptal edilerek çözülebilecek olan sorun.dün benim telefonda anormallik yoktu ama bilgisayar daha gündüzden kendini geri almıştı bile.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.