Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

24.10.2020 erzurumspor vs galatasaray maçı

paylaş araştır

1. ligin 6.haftasında oyanancak olan mücadele. başlama saati 19,00. karşılaşmayı arda kardeşler yönetecek.

2. GS hiç bir maçın favorisi değildir. Geçmişteki başarılarına bakıldığında Fatih Terim büyük adam, büyük teknik direktör ama kulübe zarar veriyor. Güya futboldan ve futbolcudan anladığı için talip olduğu futbolcuları hep daha pahalıya alıyor. Takımı her yıl değiştirmek zorunda kalıyor. Teknik-taktik yok, gazla oynuyorlar. Oyun sisteminde futbolcuları rakip takıma göre daha çok yoruluyor.

3. saha içindeki futbola bakacak olursak galatasarayın kazanma şansının düşük olduğunu düşündüğüm ama burası türkiye birada maçlar masa başında kazanılıyor diyen teknik direktörün takımının maçı olduğunu hatırlayınca taraf bahsi yapamadığım maç. berabere bitmesi muhtemel.

4. aziz silinde bir ara ben ne yaptımsa fener için yaptım diyordu. neyse konuma döneyin başlık sahibi ne demek istediğimi anladı.

Galatasarayımız her alanda favoridir. Geçen maçta da kırmızı kart penaltılar gösterildi ki feneri şampiyon yapılmak istenmektedir. Hani bein sporttan ayrılıp yalandan decoder sattılar ya hah işte. şimdi fenmer taraftarını pişman ettirmek için feneri ooo super oynuyorlar ooo fener lider yaw ooo fenere bak diye diye decodercikler geri gelecek.

ama işte olan hakkıyla bileğiyle maç seyretmek isteyenlere oluyor.

ille de tanım mı: Galatasarayımızın kesin olarak kazanacağı maçtır. fener medyasına rağmen.

5. galatasarayda son haftaların günah keçisi olan sofianne feghoulinin takım kadrosuna alınmadığı maç. erzurumda oltan var. galatasaraya da bir güzellik yapacaktır.afyondan severiz oltanı biz.-gülücük-

6. galatasarayın hakem kararıyla 2-1 kazandığı maç. ben demiyorum o çok izlediğiniz ve örnek gösterdiğiniz şahıs diyor. ilk golden önce çok net faul var. Galatasaray gol yiyince 5 dakika öncesine bakan VAr nedense bu maçlarda 3 maymunu oynuyor.

7. özetlerine şimdi bir baktığım ve uzatma anlarında erzurumsporun net penaltısının verilmeyerek galatasarayın hakem kararıyla kazandırıldığı maç. avrupada türk futbolu bu yüzden battı işte. adam erzurumun net penaltısını bile gözünün önünde olmasına rağmen yüzde 1 milyonluk penaltıyı vermiyor var a verdiriyor. yazıklar olsun gerçekten.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.