Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

24.09.2020 galatasaray vs hajduk split maçı

paylaş araştır

1. uefa avrupa ligi 3.ön eleme turunda bu akşam oynanacak mücadele.başlama saati 21,00. smart spor kanalından canlı olarak yayınlanacak.

2. ice man in yine hakemlere giydireceğini düşündüğüm maçtır

hiç dayanamıyor gs yi görünce hemen yapıştırıyor(tebessüm)

3. bu sefer hakemlere giydirmeyeceğim ama uzatmaya gitmesini isteyeceğim maçtır. -gülücük-

4. Galatasarayımızın UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turunda konuk ettiği Hajduk Split'i uzatmaya gitmeden 2-0 yendiği maçtır.

5. galatasarayın gerçek gücünün buralar olduğunu gösteren maç.şampiyonlar ligine bedavadan gönderilince oranın takımı olmadığı anlaşılıyordu.

6. galatasarayın 2-0 kazanıp tur atladığı maç.

ice man hocam hangi takımımız şampiyonlar ligi düzeyinde merak ediyorum artık gruptan çıkmak zaten hayal bu galatasaray bir başkası olması önemli değil makas açıldı artık.

şimdi kalkıp fenerbahçe deme gülerim.(gülücük)

7. avrupada rezil ola ola türk futbolunu bitirdiğiniz için ülkede şampiyonlar ligi seviyesinde takım olmadığını gördüğümüz maç. klasik beşiktaş denmiş ama galatasaray da zar zor aldı maçı.

zaten haftaya rangers büyük ihtimal yener galatasarayı. arkada lobi gücü olmayınca çok ilerleyemiyor..

8. lobi mi. Lobi mi kaldı allah aşkına. zaten rangers yenerse gs eyvallah bunun tek sıkıntısı deplasman olmasındandır. yani yenerse öyle yener. eski usul rovanş maçı olsa ne ala. ama şu gerçek var gerçekleri tarih yazar tarihide galatasaray.

ha tanım yapayım da yazım güme gitmesim.

Galatasarayımızın klasik avrupa maçlarından bir tanesi.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.