Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

21.06.2019 anadolu efes vs fenerbahçe maçı

paylaş araştır

1. basketbol ligi final serisinin 7. ve son maçı olarak oynanacak olan maç. başlama saati 20,00

hakemlerin en ufak şeye yaptırdıkları anonslar sebebiyle Fenerbahçe seyircisinin yer alamayacağı karşılaşma.

hakemler bize yedirmeyecek gibi duruyor.

2. efes koçu olan şahsın, bir zamanlar tanımıyorum dediği taraftar grubuna yalvardığı maç. işin garibi bir zamanlar küfrettikleri şahsa destek verme kararı almış söz konusu taraftar grubu.

sonra fenerliler başakşehiri tutuyor dersiniz soran olursa...

3. ergin ataman'ın gereksiz bir çıkış yaparak ultraslan'dan destek istediği karşılaşma. cidden yakışmadı.

hükümet imkanlarıyla kurulmuş olan, bu sayede yükselen bir takımla, türk basketbolunun lokomotifi olan, hepimize basketbolu sevdiren efes karşılaştırılması da yani, bilemedim.

4. Guzel geçen serinin son maçı.

Kim kazanırsa hak etmiştir tebrik etmek düşer bize de.

5. karşıda da ne kadar çirkef,provakotör, koçluğundan çok gittiği her yerde fenerbahce düşmanlığı yaparak prim kazanan kişi olsa da anadolu efesin kadro kalitesiyle ve final serisi boyunca hakemlerin azımsanmayacak destekleriyle de olsa kazanarak şampiyon olduğu serinin son maçı.

6. kimin kazandığını bilmediğim maç.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.