1 2 3 4 5 6 7 8

21.05.2017 trabzonspor vs başakşehir maçı

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. trabzonsporun kendi sahasında kardeşi Beşiktaş için saldıracağı ve şampiyonluğu hakeden tek takım olan başakşehire çelme takmak isteyeceği maç.

   
 2. TS'nin büyük olasılık mağlup olacağı ve yaklaşık 40 yıldır ve her dönem şampiyon olma parolasıyla gelecek dönemde yine lige başlayacakları ve yine şampiyon olamayacakları ve TS taraftarının da halen şampiyon olacaklarına inanacağı geleceğe ciddi izlenim verecek maçın sonucu... Kimse kusura bakmasın, gerçekler acıdır. Artık Türk süper liginin 1980'ler kadar rutin olmadığının kanıtı olacak maçtır. Tıpkı Bursaspor'un şampiyon olması gibi.

   
 3. Kendi takımından beklentisinin kalmaması sonucu başkasının kaşığıyla çorba içecekmiş gibi renklilerin beklediği maç. Adam olunda kendi takımınızı konuşun.

   
 4. spoiler

  el dick'i ile lige girmenin sonucudur.

   
  (Bkz: dick advocaat)
 5. dünyası siyah beyaz olanların yine kargalar misali üşüştüğü başlık. Trabzon beşiktaşı şampiyon yapmak için geçmişte kendisine yapılan kıyakların karşılığını vermek için savaşacaktır.

   
 6. Beşiktaş'ın şampiyonluk yolunda öyle ya da böyle rakibi olan takımın maçı olması nedeniyle beşiktaşlıların ilgisini çekmesi çok doğal olan ancak en büyük başarısı Beşiktaş'tan puan almak olan el dick'i ile iş görmeye alışkın sarışınların neden kaşındıklarını anlamadığımız mücadele.

   
 7. Beşiktaşlı seviyesini gösteren ve küfretmeden tartışmayı bile beceremeyen tiner kafasının merakla beklediği maç.

   
 8. fırat aydınusun beşiktaşa çalışmaya devam edeceğini göreceğimiz maç.

   
 9. TS'nin mutlaka mağlup olacağı gerçekliğini içkin maçtır...

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.