Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

2000.entrysini açtığı 300.başlıkta giren yazar

paylaş araştır

1. acaba kim ola ki dediğinizi duyar gibi olduğum başlıktaki gizemli (mi acaba) yazar kişisi.

tabiyy ki tahmin ettiğiniz yazar canıııımm.

şimdi birileri çıkıp "o da bir şey mi? benim sadece iki bin tane açtığım başlık var" diyecektir.

onlara, "madem öyle sen de yapsaydın taam mı?" demek isterim. ekmek de var ayrıca. yen mi?

olabilir yani böyle şeyler. çok da şaapmamak lazım.

yeri gelmişken buradan alamanya'daki dayıma, köydeki ebeme, kaynımgillere ve mahalleden arkadaşlara selam ederim.

(Bkz: kafa bir milyon)(Bkz: işte öyle bir şey)
  2. Buradan med'i tebrik ettiğim başlık. Ne diyelim, daha da çok artar inşallah. (gülümseme)

3. kocaman bir alkışı ve konfetilerin patlatılmasını hak eden yazardır.

alkış alkış.. inşallah ellerimin sesi kulaklarına ulaşır ve koltukları kabarır, diye umuyorum.

tebrikler..

hem de öğretmenlerimizin defterine yazdığı kocaman kırmızı renklı "aferim"

oldu mu, yeter mi bu kadar tebrik. yetmez der gibisin, sanırım bir de küçük altın istiyorsun, hemde kırmızı kurdeleli. almak isterdim ama malum altının durumu, elini uzattığın anda cızzz diye bir ses geliyor. töbe yani altına değmem.

(Bkz: alkış)(Bkz: tebrikleri hak eden sözlük yazarı)
  4. ister istemez entry ve başlık sayımı kontrol etmeme sebep olan başlık.

5. Tebrikleri kabul edip, haset edenlere ise çekemeyen anten taksın dediğim durum. Tebessüm.

Bu mutlu anımı paylaşan gönül dostlarıma yürekten selamlar bu arada. İnşallah kayıptı ne zamandır. Sim.yacım da her zamanki gibi son derece aktif. İce man ise sözlüğün demirbaşı, yol tarifi alınacak mahalle esnafı, adeta bir muhtar. Tebessüm.

Gözlerim sofi'yi aradı ama sanırım sonunda şutlanmış. Herkes layığını bulurmuş zati. (Kahkaha)

6. ben de kim ki diyorum hey ya rabbim

mütevazı kişilikli kankammış ya o benim

congratulations

öğleden sonra kısır partisi ile kutlanacak başarı

madalya töreni ne zaman

davetiye gelecek mi bana da

benimki ne zaman kutlanacak

kıskandım mı yoooooooooooooo haaaayır tabisi kıskanmadım

ayakta alkışlıyorum başarıların daim olsun

artsın eksilmesin

taşsın dökülmesin

(iyiyim merak etmeyin )

7. ben çok başlık açmıyorum nedense beceremiyorum konu gelmiyor aklıma

ama 2 bin üç bin entry girerim

8.bininci entriye doğru gidiyorum bakalım :)

8. kim ki o ?

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.