Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

20 li yaş fotoğrafı

paylaş araştır

1. paylaşacak mecram yok ama indirip albümlerle yüzleşmeye bile cesaretim yok diyebiliriz. :)

2. sosyal medyada başlayan kişilerin 20'li yaşlara ait fotoğrafların paylaştığı akım.

sanattan siyasete ünlü, ünsüz birçok kişi #20yaşchallege hashtag'i paylaşımlarda bulunuyor.

bu vesileyle bende kendi 20'li yaşlarıma ait fotolarımı şöyle bir gözden geçirdim. o günlere ait fotolara baktığımda hayat benden çoook şey götürmüş. özellik de saçlarımı. hani tarak bile işlemez türden saçlarımın yerinde şimdi yeller esiyor. tabi hayat hep götürmemiş bir de verdikleri var. hafif siklettten ağır siklete geçiş yapmışım.

3. sosyal medya hesaplarında son günlerde moda olup yayılan eylem. herkes 20 yaşındaki fotoğrafını paylaşmaya başladı.

4. Yaşını ikiye katlayacak yaşa gelmişken, Hiç değişmemişsin deseler de göz etrafında beliren çizgiler ve saçlardaki beyaz tel sayısı zamanın acımasızlığını ortaya koyar. 20 li yaşların güzelliği ayrı, 40 lı yaşlara yaklaşan biri olarak bu yaşların güzelliği ayrı. Kimse üniversite yıllarında olduğu gibi kalamaz. İş hayatı, aile hayatı, yaşam mücadelesi derken geçen yıllar hem fiziksel hem de ruhsal olarak kişiden bir şeyleri eksiltir, yerine bir şeyleri ekler.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.