Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

18 yıl önce araba mı vardı türkiye'de

paylaş araştır

1. spoiler

ak parti denizli milletvekili nilgün ök'ün ulaştırma ve altyapı bakanlığı'nın bütçe görüşmeleri sırasında sorduğu soru.sosal medyada çokça gündeme geldi.tartışma konusu oldu.

2. bunlara göre 18 yıl önce biz çöl bedevileri gibi yaşıyorduk zannediyorlardı herhalde dedirten açıklama

3. gülmekten öldüğüm suç bunlarda değil bu boş tiplere inananlarda dediğim önerme...halkı o kadar hafife alıyorlar ki bu saçmalıkları söylerken yüzleri bile kızarmıyor...ve ne yazık ki haklı bulup destekleyecek o kadar insan varki..

4. 18 yıl önce arabası olmayan millevekilinin iddiası.

5. 20 yıl önce kurum önünde sadece il müdürünün arabası vardı şimdi 50 kişilik dairede 40 araba var (güvenlikçi-hizmetli-işçi-memur ayrımı yapmadan hemen hemen herkesin) artık doğan şahin marka arabada görülmüyor kimsede; en düşüğü 100 bin tl diye katıldığım durum. katılmayan arkadaşlar ekonomik krizi bahane edebilir ki gıda fiyatlarındaki artış vs başta olmak üzere 2018 den beri ekonomi iyi gitmiyor. ama şu anki göreceli fakirliğin öncesindeki zenginlikde bu hükümet döneminde oldu . ayrıca 15 yıldır kimseye oy vermiyorum taraf tutmadığımı da belirteyim. 2002 yılında trafiğe kayıtlı araç sayısı 8 milyon iken şu an 22 milyondur.

6. türkiye'deki milletvekillerinin kalitesini ortaya koyan söylemler. hatta bazıları, bırak milletvekilliği çaycılık yapabilir mi diye aklıma gelmiyor değil.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.