Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

16.10.2020 fenerbahçe vs bayern münih maçı

paylaş araştır

1. euroleague in normal sezonunun 4.haftasında oynanacak olan mücadele. başlama saati 20,45. karşılaşma 20,45 ten itibaren beinsports haber kanalından canlı olarak yayınlanacak. çarşamba akşamı cska ya şanssız şekilde kaybeden ve uzatma oynayarak yorulan fenerbahçe, çarşamba akşamı deplasmanda maccabiyi yenip gelen bayern münihi konuk edecek. bayern bu sene gerçekten iyi takım. kazanmak iyi olur.mutlaka almamız gereken maç.

2. ilk yarısını izleyemediğim ve fenerbahcemizin ilk yarısını 20 sayı farkla 45-25 önde kapattığı ama felaket bir ikinci yarı sonunda sayı atmakta oldukça zorlanmamızın akabinde 71-75 kaybettiğimiz maç. lorenzo brownın oldukça kötü performansı da kayıtlara geçsin. ama ileride iyi olacağını düşünüyorum. birçok kişinin aksine ben bu sene kupayı alabileceğimizi düşünüyorum. lig çok uzun çünkü.

3. Aklıma geldikçe beni üzen ve İlk yarısını bu kadar farkla ve iyi oynarken önde kapatıp 20 sayıdan verdiğimiz maç.ikinci yarı takım çok yoruldu ve doğru düzgün hücum etmemişim.aslında onlar da çok iyi hücum edemediler ama bi türlü o boş topları atamadık.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.