Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

15.04.2018 galatasaray vs m.başakşehir maçı

paylaş araştır

1. ligin 29.haftasında oynanacak ve şampiyonluk yolunda ligin kaderini etkileyecek en önemli 2 maçtan bir tanesi. başlama saati 19,00

2. kazananın lider olacağı ve sürekli gerginlik içinde geçmesi beklenen maç. halil umut meler yönetecek.

3. Kazanan o gazla şampiyon olacağını düşündüğüm mücadele. Bir Beşiktaşlı olarak puan ve motivasyon hesaplarını işin içine katarsak berabere bitmesini istiyorum.

4. Yarım saat önce eşimi izlemesi için uğurlayıp kazasız belasız dönmesini umdugum maç. Bir beşiktaşlı olarak berabere bitmesini istiyorum. Yo yo üstteki üyeden görmedim, futbolla cok ilgiliyim hep ondan.

5. İyi maçti. Basaksehir belki de bu sene ilk defa bu kadar mahkum oynamistir.

6. izlemediğim ama galatasarayın klasik iç saha baskısı ile bir şekilde golü bularak kilidi açtığı ve 2-0 kazanarak tekrar liderliğe yükseldiği maç.

hakem bu kadar niye müsait etmiş anlamadım.adamların ayakları kırılmamış ondan heralde.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.