Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

14.10.2019 fransa vs türkiye maçı

paylaş araştır

1. euro 2020 elemelerinde oynanacak olan ve bir futbol maçından daha fazlası olan milli maç. fransada kaleci lloris ve pogba sakatlıkları sebebiyle kadroda yer almıyor.milli takımımızda ise son maçta kaburgası kırılan emre belözoğlu kadroda yok.

başlama saati 21,45.

Başarılar milli takım !

2. puan alırsak harika olacak. 7 maçta 2 gol yemiş olmamız ümitlerimi artırıyor.

3. gerçekçi olmak gerekirse güç kantarında oldukça zayıf kaldığımız ve tahminen 3-0 kaybedeceğimiz maç.

4. benim bir acaba dediğim karşılaşma.

ulusal ruhu görmek, karakterli topçuları seyretmek seneler sonra güzel.

5. istanbul büyükşehir belediyesi'nin; (euro 2020 elemeleri?ndeki kritik fransa-türkiye maçı) istanbul?un kent ekranlarından yayınlanacağını, şehirdeki tüm dijital ekranlarında da 21.45?ten itibaren karşılaşmanın naklen vatandaşlara aktarılacağının duyurulduğu maç. içinde bulunduğumuz sürecin tersine olumlu-pozitif-ulusal enerjimizi göndererek iyi sonuçlarla tamamlamayı umduğumuz,dilediğimiz bir maç.

6. Milli takimimizin mert zeki merih caglar umut meras mahmut okay ozan kenan irfan can ve burak 11 i ile başlayacağı mac.

Fransa ise mandanda pavard varane lenglet hetnandez sissoko tolisso coman griezmann matuidi ve ben yedder 11 i ile maca baslayacak.

7. Fena yanildigim ama inanilmaz mutlu olduğum mac. 1-1 berabere kalarak grupta liderliğe devam ettik. Allahiniza kurban hepinizin be.

Merih sen nasil bi adamsin maaşallah..

8. puan aldık ama takımın mert'i sırtında taşıması lazım bence.

9. ikinci yarısında hakan çalhanoğlu'nun girmesi sonucunda baya baya iyi top oynadığımız karşılaşma. valla bravo. ama yukarıda bir acaba demiştik. bu takım sevilir. merih'li çağlar'lı umut meraş'lı okay'lı bu takım sevilir arkadaş. darısı burak Yılmaz'a da yol verilmesinde.

10. burak yılmaz-kaptanımızın iki net pozisyonu gole çeviremediği fakat ikinci yarıda daha yüksek performans sergilediğimiz, şu zor günlerimizde yüreğimize - şık asker selamlarıyla- su serpen...umut vaadeden kadrosuyla, lejyoner misali toplama zengin-kibirli fransa kadrosunu yenerek zoru başardığımız maç. kalesinde panterleşen mert'e özellikle teşekkür boçluyuz.

başarılarının devamını hasretle beklediğimiz milli takımımızın yolu açık olsun.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.