Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

14.08.2018 fenerbahce vs benfica maçı

paylaş araştır

1. şampiyonlar ligi 3.ön eleme turunda 1-0 ın rövanşı olarak oynanacak olan maç.başlama saati 21,00

2. taraftarın oldukça itici güç olmasına rağmen eleyebileceğimizi düşünmediğim maç. o basit golü yemeseydik iyiydi.

3. fenerbahçenin ayew, slimani, valbuena, culyano gibi tecrubeli topçularıyla farka gideceği karşılaşmadır. skor tahminim 4-1.

4. Slimani gibi bir golcü oynasaydı Fenerbahçe'nin geçmesi muhtemel olurdu dediğim maç.

Bu Fenerbahçe'nin şansı olmadığı anlamına gelmez Benfica o kadar da ahım şahım bir futbol sergilemedi

Fenerbahçe maçın başlarında bir gol bulursa neden olmasın.

5. Fenerbahçe bursa maçındaki gibi dengesiz bir savunma oyunuyla çıkarsa, benfica'nın minimum 2 gol atacağı karşılaşma.

6. ilk golü bulursak bir şekilde turu geçeceğimize inandığım maç. dirar denen dengesiz, ilk maçtan yaktı takımı.

7. İslamın gücüyle kazanacağımız maç diyecektim ama oynayamıyormuş

8. forvette alper'in olacağı maç.

9. Fener'in aykut kocaman döneminden demetler sunduğu ve 1-1 kalarak şl'den elendiği maç.

10. fenerbahçemizin beklediğimiz gibi istemesek te elendiği maç. gol yemesek şaşardım zaten.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.