Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

14.04.2019 fenerbahçe vs galatasaray maçı

paylaş araştır

1. süper ligde oynanacak mücadele. galatasarayda marcao ve luyindama fenerbahçede ise Mehmet ekici kart cezası sebebiyle forma giyemeyecek.

2. ali palabıyığın yöneteceği maç.

3. fanatik fenerli ali palabıyık'a rağmen kazanacağımız karşılaşma.

bu sene evet. o sene evet.

4. en son bunu dediklerinde , bu kadar iştahlı geldiklerinde 4-1 yenip yolladığımızı hatırlatmak istediğim başlık. sakin olun dostlar.. deplasmanda zaten iyi oynayamayan Galatasaray, gol vuruşu, bitiricilik dışında çok iyi oynayan fenere karşı pek şansının olduğunu sanmıyorulm.

5. Bol sakatlik, bol kirmizi kart, bol olay ve küfür, karsilikli saha kapama cezasi bekledigimiz ikzlerin macı

6. galatasarayın yaklaşık 60 dakika eksik oynayan fenerbahçeyi yine yenemediği maç.

7. fanatik fenerli ali palabıyık'a rağmen kazanamadığımız karşılaşma.

izin vermedi. veremedi. şu şekilde kazanılan puana sevinen fenerliler de varsa, pes cidden.

8. geleneğin bozulmadığı maçtır, galatasaray yine yenemedi fenerbahçeyi

hakemin aklı verdiği kırmızıda kalınca oyunu dengelemek adına peş peşe hatalı kararlar vererek maçı dengede tutmuştur. mehmet topalı atamamıştır, onyekurunun bileğini basıldığı halde faulu vermeyip devamında sarı kartı bu oyuncuya vermiştir. o pozisyonun dönüşünde top feghouliye gelip yine bir faul daha yapılmıştır ve devamı gol olmuştur. hakem var a bile bakma gereği duymamıştır çünkü oyunu dengede bitirmelidir. kırmızı kartın diyetini ödemiştir birazda

futbola gelecek olursak, bu kadar kalitesiz zevksiz bir maç alt liglerde bile yoktur

dünya derbisi diye ancak kendimizi şişiriyoruz, bi diğer dünya derbilerine bakın bir de bizimkilere.

dün bizim ankaragücü maçını seyrettim bundan çok daha zevkliydi, sürekli pozisyon oldu en azından.

9. züğürt tesellisine devam edildiği ve bir takım ne kadar aciz halde göründüğünü ayan beyan ortaya koyan maç.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.