Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

12.09.2017 barcelona vs juventus maçı

paylaş araştır

1. şampiyonlar ligi yarı final ayarında geçmesi beklenen ve saat 21,45 ten itibaren trt 1 den naklen yayınlanacak olan maç.

2. juventusun otobüsü çekeceği, barçanın ise 90 dakika duvarı aşmaya çalışacağı tek taraflı olması muhtemel maç. barça götürür her türlü.

3. milli kahraman, büyük futbolcu, ultra süper yetenekli süper deha arda turanın kadroya alınmadığı maç.

4. Ilk yarısı yanlış görmediysem 0-0 berabere biten maç.ilk 10-15 dakika sıkınca kanal değiştirdim.bir tek mesainin frikikten dönen topuna suarezin şutu heyecan yarattı.onu da buffon çıkardı.

5. ilk yarının son dakikalarında messi-suarez işbirliği ile gelen gol neticesinde barcelona'Nın 1-0 önde kapattığı maç.

6. 43 ten sonra skora bakıp kapattığım ve nasıl olsa gol olmamıştır rahatlığıyla entry girdiğim ama messinln bizi ters köşe yaptığı maç.

Dk 49 1-0 efendim .

7. 51 de messinin muhteşem şutunun direğe çarptığı maç.

8. 55 te messinin kart istediği pozisyonda sarı kart gördüğü maç.ey yavrum hey bizim ligde adamlar hakeme arkadan omuz dirsek Allah ne verdiyse girip kart almıyorlar.

9. 56 da Rakitic'in tamamladığı ve skorun 2-0 a geldiği maç.

10. yine messi'nin taşıyıp çizgiden çevrilen topu ivan rakitic'İn tamamlayarak skoru 2-0'a getirdiği maç.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.