Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

12.02.2020 galatasaray vs alanyaspor maçı

paylaş araştır

1. türkiye kupası çeyrek final rövanş maçı olarak oynanacak olan maç. başlama saati 20,30. ilk maçı alanyaspor 2-0 kazanmıştı.

normal şartlarda top falan oynamayan galatasarayın hayatta eleyemeyeceği maç ama türkiyede şartlar hep galatasaray lehine anormalliklerle dolu olduğu için bir yorum yapamayacağım maç.

2. İcema yine Galatasaray'a sarmak için açtığı başlık.

Galatasaray'ın işi zor 2-0 dan turu döndürmek ama yapacak gücü de olduğu aşikar..

Galatasaray Yener ama tur atlar mi bilinmez..

3. 72.dakikası galatasarayi. 2-1 üstünlüğü ile gecilen mac.

4. Galatasarayin once faul yapip sonra rakibin sakatlanan oyuncusu yerde yatarken ataga devam edip gol atarak skoru 3-1 yaptigi mac.

Bu arada adam oldurduler heralde 8 dakika uzatma verilen mac. Abv hakemlerin yonetim sekline bak. Resmen gs formali mac yonetiyor.

5. tarafımıza verilmeyen gol acaba Fener'e verilmeseydi neler olurdu diye düşündüğüm karşılaşma.

kurala göre ofsayt ama sadece merak işte. neler olurdu, yine tff-mhk-fetö falan uğraşmazlar mıydı

maçtan sonra tek tek baktım kim ne demiş diye. hakeme tepkiyi geçtim Alanyalılar sıraya dizildi hakemi tebrik etmek için. fenerli olduğu bilinen erol bulut kötü oynadık dedi. ama fenerli arkadaşlar hala hakem diyor.

gerçekten mücadele zor zor. Allahtan elemedik de bir nebze olsun rahatladık şu dilden

6. hakemlik pek bir pozisyonun olmadığı maçtır, alanya hakkıyla geçti turu

gs nin attığı gol ofsayt, çünkü kalecinin hareket alanını engelliyordu, iptal kararı doğru

penaltı da doğruydu, eliyle müdahele ediyor

yerde yatan alanyalının neden yattığını sanırım futboldan anlayan herkes az çok bilir(tebessüm)

golden sonra sapa sağlam kalktı devam etti adam zaten

ayrıca alanya biraz becerikli olsaydı maçı alabilirlerdi de, muslera faktörünü de es geçmemek gerek tabi

ice man ne olursa olsun saracak rakiplerine zaten niye kızıyorsunuz hayret bişey(gülücük)

7. #26ok hocam ofsayt sebebiyle iptal edilen gol kesin doğru. hatta son eğitimde gazişehir-rize maçında rizenin attığı gol var bunun aynısı. ofsayttaki oyuncu kale çizgisinde kalecinin önünde duruyor ve hareketini engelliyor. tartışmasız ofsayt.

8 dakika uzatmanın sebebi neydi acaba. feghouliye verilmeyen kırmızıyı mı desem, 3.golden önce yapılan faulü mü desem, penaltı atılırken onyekurunun içeri girmesini mi desem..

tanım: alanyanın fenere oynadığının yarısını oynayarak turu geçtiği maç.

8. #26om

sıkıntı yok hocam ofsaytta, sadece sizin gol bundan iptal edilseydi ne olurdu diye merak ettim(tebessüm).

8 dk uzatma bence az oldu, sizin maçta kalecileri 36'da sarı yedi bizde 90+6'da yavaşlatmaktan. adamlar yerden kalkmadı. 3. golden önce faul nasıl var gerçekten bilmiyorum, vücut mücadelesi o. faul diyen hakem hocası var mı gerçekten merak da ettim.

fegouli kırmızı dışında katılmıyorum, kırmızısı atlandı son dk evet.

tanım: baya baya iyi top oynadığımız maç.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.