Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

1 nisan şakası

paylaş araştır

1. gelenek haline gelmiş ve insanların kimi zaman acımasızca arkadaşlarına yapmış olduğu şakalardır. bazen gerçek olan durumlar bile eğer o güne denk gelirse inandırıcı olmayabilir.

2. ingilizcede april fools'day şaka kurbanlarına da april fools olarak isimlendirilen geleneksel şaka günüdür.

3. ilkokul dönemlerinde masanın altına girerek öğretmene şaka yapmaya çalıştığımız gün.

4. şu ortamda pek te yapılmaya halimizin olmadığı şakalardır.

5. Okullar kapalı, insanlar evlerinde oturuyorken yapılması zor olan hatta eşek şakası olarak değerlendirilmesi yüksek olan şaka ritüeli.

Bu şartlarda kimse yapmaz ya da isteyen yapacak adam bulamaz. Ortam gergin insanlar gergin yapıp dayak falan yemeyin. Hatta bana covid-19 teşhisi kondu sakın ha demeyin, kesinlikle dayak yersiniz. Herkes birbirine düşman gibi bakıyor zaten.

6. Bu sene büyük risk dedirten durum.

7. Afyon belediyesporun kevin durant in transferini açıklayarak yaptigi şakadır.

8. 2020 yılına kadar her türlüsüne denk gelmişken bu yıl hayatın evrene yapmış olduğudur fakat kuyruklu yıldızları dahi güldürmediği kendisine acil telgraf çekilip haber edilmelidir.

9. 2022 yılındaki tüm zamlar şaka gibi zaten.. başka söze gerek yok bence.

10. ben :)

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.