1 2 3 4 5 6 7 8

03.10.2017 pfdk'ya yapılan sevkler

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. şaka gibi ama gerçek olan sevklerdir.

  hakemin anasına küfretmediği için aykut kocaman,

  hakemin görüntülere rağmen yalan raporu ile Alper potuk,

  Karabük maçındaki saha olayları ve çirkin tezahürat sebebiyle Galatasaray,

  Beşiktaş maçındaki çirkin tezahürat sebebiyle Trabzonspor

  pfdk ya sevkedilmiş.

  ama maç boyu fenere ve aziz yıldırıma küfreden efendi(!) bjk, rakibin boğazını sıkan Gökhan gönül sevk edilmemiş.

  şaşırdık mı, tabi ki hayır.

   
 2. artık işin çığrından çıktığını ve yalan raporların da düzenlenmeye başladığını gösteren sevklerdir.

   
 3. daha önce kendi takımından olanlara komik cezalar verenlerin,daha sonra hakkedilmiş cezaları verememesine sebep olan ve sahte rapor düzenleyerek fanatiklikte çığır açan sevklerdir.

   
 4. doğru bulduğum sevklerdir. yıllardır Aziz'in şike kokan kirli oyunlarıyla fenerbahçe, fetö örgütünün sihirli dokunuşlarıyla kritik virajları geçen gs şampiyon olurken hiç bir sorun yoktu ne zaman bu camiaların kirli yüzlerine operasyon yapıldı ve şerefinle oyna hakkınla kazan düsturuyla hareket eden Beşiktaş ön plana çıkmaya başladı işte o zaman renkli camialar ağlamaya başladı. size yapılanlar az bile. Beşiktaşın üst üste 3 üncü şampiyonluğundan deli gibi korkuyorsunuz biliyorum ama biz artık medyaya kirli oyunlara çok pabuç bırakan bir camia değiliz. korkmayın titreyin.

   
 5. 2 senedir rakiplerinin sırtına basan, rakibin ayağını kırmak için kasıtlı oynayan, kendilerine dil çıkarılmasından rencide olup rakip oyuncunun boğazını sıkan, rakip oyuncuya, rakip taraftara sürekli ahlak dışı el hareketleri yapan ve tüm bunlar olurken hiç ceza almayan ya da göstermelik ufak cezalarla korunan kendilerine efendi diyen ama başkalarının kendilerine farklı yerleriyle güldükleri ve şeref hak gibi kelimelerin anlamlarını kirleten asla büyük olamayacak Fenerbahçe kompleksli kulübün taraftarınca doğru bulunmuş sevklerdir.

  sizin efendiliğinizi hocanız olacak o çakma çirkef tüm türkiyeye gösterdi.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.