Memurlar.Net

Yazdırma Seçenekleri : Renkli Yazdır Siyah Beyaz Yazdır Resimleri Gizle
https://sozluk.memurlar.net/konu/01-10-2020-g-rangers-vs-galatasaray-maci/
Yazdırılma Tarihi : 28 Mart 2024 Perşembe 13:20

01.10.2020 g.rangers vs galatasaray maçı

1. uefa avrupa ligi play off turunda oynanacak olan mücadele.başlama saati 21,45. teve 2 kanalından şifresiz olarak canlı yayınlanacakmış.

galatasarayın oyununun abartıldığını ve eleneceğini düşünüyorum. ama bir yandan da kazanmasını isterim ki lig boyu arada avrupa maçları da oynayıp yorulsunlar diye.

30.09.2020 09:39 ice.man
  2. Galatasarayımızın avrupa açısından kritik maçı.

keşke tek maç olmasaydı. İnşallah yeneceğiz

Galatasaray bu turu geçerse ki bu sözlükte Galatasaray hakkında bir yazım dizisi başlatacağım. Galatasarayın Avrupa Macerası diye..

30.09.2020 09:52 Aslan1905
  3. Galatasaray için önemli maç.

hadi cimbomum başarırsın.

01.10.2020 14:54 Aslan1905
  4. ilk yarı dengeli geçen maç. iki tarafta birbirini tarttı. her iki tarafta açık aradı. keşke çift maç olsaydı. bu maçtan avantajlı skorla dönmek an meselesi çünkü...

neyse dikkatli olmalıyız 2ci yarı daha uyanık ve diri çıkmalıyız. bu ilk yarı da falcao hiçbir şey yapamadı sanırım eğer gol atarsak orta saha oyuncularımızdan atarız.

01.10.2020 22:41 Aslan1905
  5. Ligde ve kupada en az 46-47 maç oynayacağımızı , Belhanda için Kiev'e 250bin bonus vermeyeceğimizi düşünerek teselli olduğum, 2-1 elenerek kendi güzel ligimize döndüğümüz UEFA Avrupa ligi play off maçıdır..

02.10.2020 00:06 foreverGS1905
  6. mavrupa matihi maslanımın yine yenildiği maç. ilk yarı o kadar sıkıcı bir maçtı ki efes maçına geçtim o çok daha heyecanlıydı en azından. ha bu arada rangers ın ilk yarı bir de penaltısı verilmedi.

2.yarıyı da ara ara izledim.yine yavan bir oyun vardı. sonuç olarak beklendiği gibi lobilerin takımı galatasarayın gücünün anca neftçi baküye zar zor hajduk a yettiğini görmüş olduk.

feneri bitireceğiz diye lobi yapanlar türk futbolunu bitirdi. tepe tepe kullanın şimdi.

02.10.2020 08:51 ice.man
  7. maalesef olmadı dediğim maç. ya arkadaş bu fenerlilerde de ne penaltı istediğidir. yanıp tutuşuyor. bu kadar maç seyrettim hiç pen altılık pozisyon görmedim. halbu ki. bu sezon Türkiye ligin de oynadıkları 4 karşılaşmadan 2 gol atan fenerbahçenin 2 golü de penaltıdan. O penaltılara bi bakalım bir tanesi evlere şenlik unuttuysanız izleyin. peh peh.

neyse konuma geleyim ben.

Evet Galatasarayımız kötü oynadı maalesef. bir şut bilem yok. yani kaleye isabet eden bir şut. ruhsuz oynadı. yani son dakika da o golü nasıl attık anlamadım. Geçenin yıldızı golü atandı. daha ne yapayım dercesine..

Fatih hoca kıvrandı sadece o kadar. kıvrandı. iki eline yana açtı. öylece baktı baktı durdu. hiç bir şey yok. aslında rangerste de bir şey yoktu ki.

spikerin hagi hagi deyişi beni hüzünlendirdi sadece. özlemişiz be seni karpatların maradonası.

02.10.2020 09:20 Aslan1905