Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

survivor 2017

paylaş araştır

1. acunun bugünkü ödül yarışmasında Porsche ödülü vereceğini açıkladığı yarışma.

2. itici bernanın Porsche kazandığı yarışma. ilhanla finale kalınca bernanın kazanmasını istedim doğruya doğr, ilhanın garajında kaç tane vardır kim bilir.zaten asılmadı bilerek son oyunlarda.

3. gelecek hafta finali yapılacağı açıklanan yarışma. şu an 5 kişi kaldılar ve pzaartesi akşamı bir kişi daha elendikten sonra direk kıbrıs sms oylaması yapıalcak sanırım.

4. bu akşamki bölümüyle artık kıbrısa gidecek 4 ismin kesinleşeceği yarışma. ilhan,serhat ve ogedaydan biri elenecek.

5. ilhanın dgedaya sms oyları sonucu elenmesi sonrası izleyici kitlesinin büyük çoğunluğunun kurgu olduğu konusunda hemfikir olduğu yarışma.

6. bu akşam finalistlerin canlı yayında açıklanacağı ve yarın itibariyle de sonlanacak olan yarışma.

7. ogeday'ın birinci gelmesini istediğim yarışma programı.

8. bu gece yapılacak oylama ile finali gerçekleşecek olan ve şampiyonun belirleneceği yarışma.

9. bu sezon son üçüne Fenerbahçeli sporcuların kaldığı yarışma programı.

10. hiç ilgimi çekmeyen, ancak insan haklarına aykırı olduğunu düşündüğüm sözde yarışma programıdır.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.