Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

survivor 2017

paylaş araştır

1. almancı takımından yarışmacıların çoğunlukta olduğu ve kelime oyununda en basit kelimelerin Türkçelerini bilemedikleri yarışma.

2. dün akşam gönüllülerin dokunulmazlık oyununu kaybettiği ve bireysel dokunulmazlığı da anılın kazanmasıyla kankiler ogeday ve tuğçenin potada kafa kafaya çarpıştırıldığı yarışma.

3. dünkü dokunulmazlık oyunu sırasında ortaya çıkan bir görüntünün sosyal medyada çalkalandığı ve kurgu olduğu iddialarını oldukça güçlendirdiği yarışma.

şöyle ki serhat akın atış yaparken rakibi olan gökhanın havuz yerine bench te oturduğu net bir şekilde gözüküyor.

4. acunun iyice saçmaladığı,kurgu olduğu çok bariz olan yarışması. serhat tek başına atış yaparken yaptığı açıklama montaj hatası; ademin annesine verdiği hediye gösterilmezken yaptığı açıklama teknik arıza. nedense ilhan mansızın 6 tane videosunu gösterirken hiç arıza olmuyor ama.

acun fena dağıttın bu sefer.

5. internetteki bazı sayfalara göre bu hafta gönüllülerden volkanın elendiği yarışma.

6. internetteki bazı sayfaların sallama bilgi paylaştığını gördüğümüz ve anılın elendiği yarışma.

7. acunun net bir şekilde ilhanı kazandıracağını düşündüğüm yarışma.

8. hızlandırılmış elemelerin yapılacağı söylenen yarışma. bu ne böyle hızlandırılmış kurs gibi.ilhan mansızın kazandırılacağını düşünüyorum.

9. toplu sms sonucunda sabriyenin furkandan daha çok oy aldığını öğrendiğimiz ve ünlüler takımından sürpriz şekilde furkanın elendiği yarışma.

10. acunun ilhan ve serhatı özellikle kayırdığı yarışma.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.