Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

rüya 11

paylaş araştır

1. dönemine yetiştiğim futbolcular arasından hazırladığım 11dir. +yedekler.

--------------------------------------------peter schmeichel--------------------------------------------

cafu--------------------------cannavaro----------------------john terry-------------------roberto carlos

----------------vieira-----------------------------------------------------xavi-------------------------

messi-----------------------------------------maradona----------------------------------------cr ronaldo

-----------------------------------------ronaldo el fenomeno--------------------------------------------

yedek: buffon/ramos/maldini/yaya toure/ronaldinho/romario/zidane

2. M.Neuer

Cafu Puyol Rio Ferdinand Roberto Carlos

Messi Xavi İniesta Cr. Ronaldo

Henry Ronaldo

Yedek:Buffon/Maldini/D.Alves/S.Gerrard/Ronaldinho/Neymar/İbrahimovic

3. ilk olarak kaleden baslamak elzemdir: kahn ve casillas arasinda cok gidip geldim ve tercihimi ispanyol'dan yana kullanacagim.

sag bek: bu konu tartismaya acik degil, cafu.

sol bek: milan'in istikrar abidesi, maldini.

defans ikilisi: bu konuda biraz duygusal davranip, frikik ve penalti gollerine hastasi oldugum hierro'yu yazacagim ve onun yanina, hierro ile anlasacagini ongordugum nesta gelsin.

bu dortulunun hemen onunde, bitmek tukenmek bilmeyen enerjisi ile vieria bulunmali.

vieria'nin onundeki uclunun solunda robben, saginda c. ronaldo ve ortada xavi olsun.

dananin kuyrugu forvet mevkisinde kopsun. o kadar cok secenekler var ki. iflah olmaz bir ronaldo(9) fani oldugum icin onu yazmazsam kendimle celisirim. onun da yaninda messi olsun.

**

ilk onbirimiz soyle olustu:

casillas.

cafu.

maldini.

hierro.

nesta.

vieria.

c. ronaldo.

xavi

robben.

ronaldo.

messi.

teknik direktorumuz: guy roux.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.