Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

kedi öldüren caniye 3 yıl hapis

paylaş araştır

1. www.memurlar.net/haber/513332

bugün medyada çıkan haberlere göre eskişehirde kediyi vahşice öldüren ve bunu iyi bir halt etmiş gibi sosyal medyadan paylaşan caniye verilen hapis cezasıdır.

örnek olması ve yargıtayın onamasını canı gönülden dilediğim konu.

2. kedi hayatının insan hayatından daha değerli olduğuna bir örnektir zannımca. bir hayvan sever olarak haberi ne yazık ki okuyamadım, bu caniliğin cezası idama kadar gidebilir fikrimce lakin bu özverinin insanlar hatta kadınlar için gösterilmesi de beklenendir.

insanları öldüren, bıçaklayan tipler elini kolunu sallayarak gezerken böyle bir haber hem sevindirir hem de düşündürür.

adaletin her canlı için doğru ve adil işlemesi millet olarak en büyük temennimiz.

bir hayvana bunları yapan, insana neler yapmaz ki ilk önce bu düşünülmeli ve cezasını çekerken bir taraftan da bu hastalıklı ruh tedavi edilmeli...

3. o kedinin yaradılış itibariyle tabiatta görevleri ve faydası var iken sen eşrefi mahlukat o canlı kadar dahi olamıyorsan eğer mahluk bile değilsin demektir.üzücü ve gerçekten cinleri tepeye çıkartan haber.Allah akıl fikir ihsan eylesin.

4. nasıl sadist insanlar olduğunu an be an medya sayesinde gördüğümüz devirde, adaletin gerçek anlamda işlediğini görerek mutlu olmama sebep olan haber. küçücük, savunmasız bir hayvandan insan ne ister, nasıl bir vahşettir ki, hem yapıp, hem de iyi bir şey yapmış gibi sosyal medyada yayınlaması, belki de bu yaptığını alkışlayan insanların varlığı ile insanlık adına korkulacak bir cinayet.

bu hassasiyeti tek hayvan hakları konusunda değil, insan hakları konusunda da gösterir umarım adalet sistemimiz.

5. yeterli olmayan ama örnek olması dilenen cezadır,masum bir hayvana kıyıp,bunu kayda alacak kadar dengesiz olanın cezası müebbet akıl hastanesi olmalı.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.