Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

İphone 8'in 9.000-TL olacak olması

paylaş araştır

1. Şuan İphone 6 plus 3.000 TL, 6 S in 4.500 TL olacağı açıklandı buna bakarak İphone 7 6.000-TL, 7S 7.500 TL ve İphone 8'de 9.000-TL olma ihtimalini güçlendiriyor, satış rekorları kırıp kıramayacağını merak ettiğim durumdur.

2. iphone 5s satıp 6 alan, bir sene sonra iphone 6'yı satıp 6s alan güzel ülkemin güzel insanlarının iphone 7s'i satıp da 8'i alacağı; fiyatının telefon için tarla satan insanımız için önemsiz olduğu durumdur.

3. görmediklerin yemeyip içmeyip 3-4 aylık maaşlarını biriktirip ya da bir - iki yıllık borç riskine girmeyi göze alacakları bir durumdur.

4. mümkün olan ancak hala vuku bulmayandır.

5. doların artmasına bağlı oluşan ıphonenin parasal değerdir. bana ne ya çok önemli değil bence.

6. "değişen tek şey her şey!"den

"değişen tek şey fiyat!" sloganına terfi edecek olandır.

(tebessüm)

fiyatlar sabitken de değişime açık olabilir(sin)iz...

7. Ülkemizde satın alınma oranını düşürmeye engel teşkil etmeyecek durumdur. Malum evimiz ekmek götürecek para olmasa da cebimizden son model telefon eksik olmaz.

8. bir telefon için cok para ve teknoloji tutkunları için bir sorun olmayacagını düşündügüm elimdeki telefona sahip çıkmam gerektigini düşündüren konu baslıgı

9. Umarım minimum 20 bin olur dedigim durumdur. Kullanan kullanmayan belli olsun

10. yıllardır nasılsa bi üstü çıkacak bunu şimdi almayayım diyerek satın almadığım ve her gelen model sonrası kendimi avuttuğum durumdur.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.