Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

galatasaray'ın uefa'dan 1 yıl ceza alması

paylaş araştır

1. hemen hemen herkesin öngördüğü bir gelişmenin vuku bulmasıdır.

(Bkz: Beşiktaş'la dalga geçerken,dalga geçilecek hale düştük)
  2. Platini görevde olsaydı muhtemelen gerçekleşmeyecek olan olay. Acaba neden..

3. an itibariyle resmiyete kavuşan ceza olmuştur. ceza 2 yıl süreliymiş, eğer bu iki sezon içinde galatasaray avrupa kupalarına katılma hakkını alamazsa ceza otomatik olarak düşecekmiş.

tff ve mhk bu sezon galatasarayı avrupa potası içinde bırakmak için herşeyi yapacaklardır.

4. ceza 1 yıllık, eğer Galatasaray başaramazsa bu sene gitmeyi o zaman 2 yıllık oluyor.

şampiyonlar ligine gidemeyeceğiz sene verilmesi elbette bardağın dolu tarafı, diliyorum daha iş bilen yönetimler gelir ve futbolcu maaş piyasası en azından 3'te 1 oranında düşürülür. resmen katar'la yarışıyoruz ayıptır.

yalnız bu olay Türkiye'de sadece Galatasaray'ın başına gelmeyecek, çok yakın gelecekte zaten diğer kulüpleri de göreceğiz, kabul edelim, Türkiye'de futbol çok kötü yönetiliyor, balon patladı şimdilik bizde.

tanım: hayırlı sayılabilecek bir cezadır. ruhsuz topçuların milyonlar kazanması ve beceriksiz, popülist yönetimlerin sonu olması dileğiyle.

5. mayıs ayına kadar 160 milyon olduğu söylenen borcun 10 milyona indirilmediği takdirde peşinden +1 daha gelebileceği söylenen cezadır.

özellikle bu yıl avrupa kupalarına bu yıl katılamayıp ceza bir sonraki seneye kalırsa galatasaray gerçek anlamda sıfırdan başlaması gerekecek. ünal aysala selam edelim. üfleyerek sönüyor mu sönmüyor mu görmüş olduk.

6. asıl komik gs otobüsünün seyir halinde boş giderken trafik uygulamasına takılması ve vizesinin geçmiş olması sebebiyle ilgili ekip tarafından trafikten de men edilmesidir

her yerden men edilen takım adıdır gs

7. faysalcığım gel de bi üfür dediğim olaydır

8. Bu başlık ne ara açıldı, ceza ne Zaman geldi diye beni düşündüren gelişme

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.