Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

galatasaray 3 sene avantadan şampiyon oldu

paylaş araştır

1. fenerbahce yöneticisi mahmut uslu açıklaması. 3 temmuz sürecinde "federasyon" adına görev yapıyor gibi gözüken ama galatasarayın dip yaptığı noktada onlara hizmet eden yöneticiler aracılığı ile gerçekleştirilmiştir.

2. sadece rakam kısmına katılmadığım beyanat. yanına 1 eklense (soluna yani) daha doğru bir açıklama olabilirdi.

3. 9 puan fark yemiş takıma bir şans daha verilip play off diye bi zımbırtının icat edildiği puan farklarının da yarıya düşürüldüğü sezonda şike yaptığı sabit olup ligde dahi olmaması gereken takımın , en çok gs şampiyonluğu gören başkanının yancısının zırvası.Kadıköyde kupayı kaldırmakla kalmamışız anlaşılan :)

4. fatih terimin cezasının ertelenmesi, elmanderin cezasının ertelenmesi, maçlardaki hakemlerin bu sene beşiktaşa olduğu gibi sürekli tek taraflı yönetmesi ile gerçekleşen ama yine de galatasarayı düzlüğe çıkaramayan olay.

beter olun.

5. tarih boyunca galatasarayın başarıları altında ezilmiş zavallı söylemidir.

6. Galatasaray'ın tüm şampiyonlukları avantadan diyerek katkıda bulunduğum başlık.

2 adet Avrupa kupası, bir şampiyonlar ligi yarı finali, iki çeyrek finali, iki ikinci tur da bence avantadan.

hakemleri satın alma da vardı değil mi bir de, collina, frisk falan işte.

(Bkz: yav he he)
  7. tipik fanatik ötesi fenerbahçeli cümlesidir. galatasaray 3 sene avantadan şampiyon oldu der sonrada belki bu sene beşiktaşı yenerlerse fenerbahçe şampiyon olabiliriz. diyede garip garip yorumlar yaparlar. ne dediğin belli değil mahmut uslu, türk futboluna yaptığın bir iyilik göster. bende şunu yaptım diye, işin gücün sağa sola sallamak. lağa luga yaıyorsun. arkande fnerbahçeliler var sanıyorsun ama yok inan buna. ikide bir türk futbolunu gereken açıklamalar yapma.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.